Skocz do zawartości

Wybór podkładki - 4 rodzaje


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Wyrwinóg,

Recommended Posts

Nie mogę zdecydować się na wybór podkładki pod mysz optyczną A4Tech A90. W przypadku jeśli wybrana podkładka nie pomoże zmienię na Dream Machine DM1 Pro.

 

Przy starej X748 wszystko śmigało bez podkładki, na A90 mam problem. Pod tanią podkładką z hipermarketu zdaje się byc nieco lepiej, ale pozbawiony gumy spód przemieszcza się wraz z myszką, a chropowaty wierzch irytuje pod twardymi ślizgaczami

 

1. A4Tech Bloody ( 25 zł ) - początkowo chciałem kupić tę. Pograłem chwilę u przyjaciela, i mimo że było trochę dziwnie, wrażenia raczej pozytywne (ma AL90 )

 

Później usłyszałem że jest znacznie więcej rodzajów podkładek i zacząłem zastanawiać się nad sensem inwestycji w coś droższego

 

2. Zowie P-TF Rough ( 90 zł ) - pierwsze wątpliwości zrodziła ona. Cała czarna bez dużych grafik. W testach jej większa wersja sprawia wrażenie trwałej. Tylko czy potrzebna mi tak droga ?

 

3. Tesoro Aegis X2 ( 40 zł ) - ta trochę tańsza, choć waham się czy ślizgacze A90 jej nie rozszarpią. Stara myszka miała znacznie przyjaźniejszy kontakt z podłożem

 

4. Natec Genesis M12 (25 zł)

 

Według was warto dołożyć do Zowie, czy w moim przypadku będzie to kasa wyrzucona w błoto. Odczuję jakąkolwiek różnicę pomiędzy nimi ?

Chciałem sprawdzić własnoręcznie i wybrać tę która będzie mi najbardziej pasowała, ale nie znalazłem sklepu posiadającego na stanie wszystkie, a i odmówiono mi rozpakowania.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...