Skocz do zawartości

Smartfon za 2000zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Pawrax,

Recommended Posts

  • Cześć, proszę o pomoc w dobraniu telefonu do moich potrzeb:

-Mój budżet : ~2000zł,

-Gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : Sklepy stacjonarne (Media Markt/Saturn/euro, itp.) lub

 x-kom, morele,

-nowy czy używany: Nowy,

-preferowany rozmiar wyświetlacza: min. 5" 

-preferowany system mobilny: Android

-do czego będę używać urządzenia: granie w gry, słuchanie muzyki na słuchawkach, Youtube,

-najważniejsze wymagania: płynność działania, bateria trzymająca cały dzień(przeważnie ładuję  telefon przez noc), aparat nie jest na pierwszym miejscu,

-własna propozycja: Huawei P9

Link to post
Share on other sites

Wypowiem się w imieniu znajomego, który założył temat.
Znalazłem na OLX S7 w korzystnej cenie wzięty w T-Mobile.Jak jest z brandem?Uciążliwy?
Jakie papiery muszę wziąć od gościa sprzedającego?Faktura z telefonu wystarczy?Spisywać jakąś umowę?

Link to post
Share on other sites

Generalnie tego brandu już nie ma poza tym że czekasz dłużej na aktualizację,zawsze możesz wgrać czysty soft od Samsunga nie tracąc przy tym gwarancji.Co do papierów to faktura musi być a umowę możecie spisać,nie zaszkodzi.Jeśli fon był używany ( plomby zerwane ) zainstaluj taki program od Samsunga Phone Info i sprawdź czy nie ma nabitej flagi,knox ma być 0x0.

Coś takiego:

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161215/fe17a3dd197299c73c21e9e1ce8a0589.jpg

 

Edytowane przez chudy131080
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Polecam poszukać galaxy s7 na olx/allegro, najlepiej w okolicy by odebrac osobiście i wcześniej wszystko sprawdzić. 

 

Jeśli nie on to huawei p9 lub honor 8, s6 raczej bym odradzał, posiadam takowego i mimo dobrej płynności działania i świetnego aparatu to bateria jest mocno niedomagająca, codziennie około 17-18 rozglądałem się za ładowarką i gniazdkiem. 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...