Skocz do zawartości

Wymiana telefonu nowa umowa


Recommended Posts

Witam właśnie kończy mi się umowa w Plusie zamierzam ją przedłużyć o kolejne 24 miesiące pozostaje kwestia wyboru telefonu, chciałbym wziąć jakiegoś smartfona najlepiej z androidem w cenie do 800 - 850 pln (w abonamencie bezlik 39,90), mógłby ktoś coś doradzić/ odradzić bo w materii smartfonow jestem dość zielony. Z góry dzięki pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

moim zdaniem warto doplacic bo za 950 zł masz juz naprawde suer telefony

 

http://www1.plus.pl/si2/webapp/wcs/stor ... 1000000010

 

czyli htc hd2. Nie zraź się do systemu bo na niego można normalnie wgrac androida. A jak to zrobisz jest superrr :( wielki ekran ( dla niektorych to wada ale dla mnie zaleta), swietna wydajność , no i to htc :)

jest jeszcze galaxy s ( i to miedzy nimi moim zdaniem powinienes wybierac)- co tu duzo mowic , oprocz tylnej obudowy nie widze w tym telefonie zadnych wad :)

a jezeli juz naprawde ci sie nie podobaja tamte no to jeszcze wchodzi w gre samsung wave s8500 ( ale tu masz bada os a nie android)

Link to post
Share on other sites

Ja bym na twoim miejscu wziął sobie abonament jaki tam chcesz, telefon bierz za 1zł, sprzedaj go i kup sobie telefonik bez simlocka na allegro albo w jakimś sklepie.

 

A co do postu wyżej to tak jak kolega napisał - polecam ci osobiście HTC HD2 - miałem ten telefonik przez kilka dni, byłem zachwycony możliwościami, dużym ekranem dotykowym i ogromem dostępnych aplikacji, ale ... bateria, no jak to smartphone, coś za coś

Link to post
Share on other sites

z tym sprzedawaniem to tez musisz uwazać, oczywiscie niektore sie opłaca ( jakieś w promocji ), ale z większością modeli nie oplaca sie tak robić poniewaz operatorzy zawyżają ich wartość i kupisz cos w abonamencie za 40 zł za te 900 zł ( taki np hd2) i okaze się ze jest wart niewiele wiecej ( np 1100) więc nie widze tu jakiegoś wielkiego zysku z podpisania umowy :P

 

ja bym na twoim miejscu wzial jeden z tych ktore wymienilem , ale decyzja jak zawsze nalezy do ciebie :P

Link to post
Share on other sites

Galaxy S to na moment obecny nawet nie staje do walki z HD2.

Pod jakim względem? SGS jest porównywalny do DHD, a ludzie na zagranicznych forach mający HD2 piszę że nawet nie ma co go porównywać do DHD.

Chyba uwziąłeś się na SGSa. ^^

Link to post
Share on other sites

GreQonE z tego co mi wiadomo to cortex w galaxy jest szybszy od qualcoma w hd2. Ddatkowo o ile sie orientuje to chip graficzny w galaxy tez jest wydajniejszy , wiec nie wiem o co chodzi ci z tym ze galaxy s nawet nie staje do walki z hd2

 

a co do pytania to : tak tracisz gwarancje ale jak cos szwankuje to wgrywasz od nowa windowsa i jest to nie do wykrycia. Zreszta nawet jakby ci kompletnie padl to zazwyczaj serwisy są przychylne poniewaz na 99% nie jest to wina tego ze wgrasz androida. Ale ryzyko zawsze jest i teoretycznie tracisz gwarancje więc robisz to na własną odpowiedzialność. A no i oczywiscie to jest kolejny plus dla galaxy s ^^

 

edit: widze ze arek byl szybszy :]

Link to post
Share on other sites

A jak to jest z tym HD 2 i zmian oprogramowania na Android traci się gwarancję czy nie?

I jeśli się traci to jak jest z ta windą w telefonie warte to uwagi czy nie bardzo?

Teoretycznie tak, aczkolwiek max. moze 1% przypadkow "awarii" telefonu nie pozwala na powrot do oryginalnego romu, co nie zostawia zadnego sladu po takim zabiegu - a wiec gwarancja jest uznawana.

 

Galaxy S to na moment obecny nawet nie staje do walki z HD2.

Pod jakim względem? SGS jest porównywalny do DHD, a ludzie na zagranicznych forach mający HD2 piszę że nawet nie ma co go porównywać do DHD.

Chyba uwziąłeś się na SGSa. ^^

SGS to OK smartphone, duzo ludzi narzeka na np kiepskie spasowanie obudowy :P

Aczkolwiek ja nie o tym, napisalem tak majac glownie na wzgledzie mozliwosc quad boota na HD2.

Ogolna opinia w walce HD2 vs Galaxy S jest taka, ze HD2 ma nieco wolniejszy uklad graficzny (mowiac o stockowych sterownikach oczywiscie), ale nadrabia to lepsza jakoscia wykonania obudowy.

To jest takie moje ogolne zdanie :)

DHD to juz oczywiscie troszke co innego, poniewaz jest to HD2 z lepszym ekranem (DHD mialo SLED czy DZ? Juz zapomnialem pod wplywem informacji o Tegra 2/3 :)) i nowa "rewizja" smoka :)

 

GreQonE z tego co mi wiadomo to cortex w galaxy jest szybszy od qualcoma w hd2. Ddatkowo o ile sie orientuje to chip graficzny w galaxy tez jest wydajniejszy , wiec nie wiem o co chodzi ci z tym ze galaxy s nawet nie staje do walki z hd2

 

a co do pytania to : tak tracisz gwarancje ale jak cos szwankuje to wgrywasz od nowa windowsa i jest to nie do wykrycia. Zreszta nawet jakby ci kompletnie padl to zazwyczaj serwisy są przychylne poniewaz na 99% nie jest to wina tego ze wgrasz androida. Ale ryzyko zawsze jest i teoretycznie tracisz gwarancje więc robisz to na własną odpowiedzialność. A no i oczywiscie to jest kolejny plus dla galaxy s :]

 

edit: widze ze arek byl szybszy :D

W zasadzie napisalem wszystko wyzej :)

 

Jestem gotow do polemiki jak cos :)

Link to post
Share on other sites

no ale tu raczej nie ma o czym polemizować, dla niektorych wazniejsza jest wydajność dla niektorych jakość ( przy zblizonej wydajności) , ja naleze do tych pierwszych , ty do tych drugich i oboje wiemy ze ani ja nie przekonam ciebie ani ty mnie ^^ ale szanuje twoją opinie i potrafie ją zrozumieć ;D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...