Skocz do zawartości

Mi czy Xfx Rx 470


Recommended Posts

Witam

Chciałbym się dowiedzieć której firmy model rx wybrać ,który polecacie :

Msi gaming X czy Xfx rs

Obie mam w tej samej cenie za 900 zł nowe z gwarancją, obie z 3 letnią gwarancją, 4 GB. Może ktoś posiada któryś model i opisze wrażenia.

Pozdrawiam

Proszę o poprawienie przez moderatora tytułu na Msi zamiast Mi .

 

Edytowane przez smoczu
Link to post
Share on other sites

Witam, też poszukuję nowej karty. Wybrałem właśnie RX470. Tu zaczyna się problem, bo w kwocie którą chcę przeznaczyć max do 950zł mam MSI, Gigabyte, Power Color (tutaj tylko 2 lata gwarancji) i XFX. A gdzie znalazłeś te karty za 900zł jeśli można wiedzieć? Bo najtańszą XFX znalazłem za 907zł

Link to post
Share on other sites

Mam Xfx rx 470 z dwoma wentylami, solidne wykonanie karty, o dziwo troszkę mi popiskuje przy wysokim fps, dlatego idzie na zwrot i biorę MSI.

 

Jeśli tylko trochę popiskuje to ją zostaw. Są karty które piszczą, trzeszczą oraz skwierczą 24h/7/365.

Oczywiście Ci się nie dziwię bo taka karta kosztuje sporo kasy i jeśli nie spełnia Twoich oczekiwań, jak najbardziej zwrot.

Link to post
Share on other sites

MSI RX470 X Gaming w cenie 900 zł to chyba nic tylko brać, normalnie można ją było kupić za prawie 1100 zł... Zwykle jako jedyny(no może jeden z niewielu) minusów tej karty to była właśnie cena... To promocja jakaś z okazji black friday czy jak?(http://www.komputronik.pl/product/330162/msi-radeon-rx-470-gaming-x-4gb.html)

Link to post
Share on other sites

Mam ten:

http://www.camino.pl/radeon-rx-470-4gb-hdmi-amp-dvi-displayport-xfx,twr,88051.html?PHPSESSID=40070fc473db72a9705de4acbdd5d63d

 

Osobiście polecam jak najbardziej , do 60 stopni działa pasywnie, rdzeń kręci się słabo ale pamięci na 7800 bez ruszania napięć ( w moim egzemplarzu ) .... ma backplate , karta jest dosyć krótka i wykonana dobrze .

 

Trzeba tylko sobie balans wentyli poustawiać po swojemu i jest "miodzio"   ;)

Edytowane przez GergG
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...