Skocz do zawartości

Widoczne kreski na matrycy monitora


Recommended Posts

Witam,

 

Mam nowy monitor LG, który kosztuje ponad 600 zł i zauważyłem, że na matrycy widać takie cienkie kreski pionowe, są one najbardziej widoczne np. na niebieskim tle w górnej lewej stronie monitora, widzę je na niebieskiej tapecie od windowsa 7, widzę te kreski na przycisku wstecz od przeglądarki IE11.

 

http://images81.fotosik.pl/187/9d6a74261fe87f6f.png


Widzę też te kreseczki na tym niebieskim przycisku od Google i na jakichkolwiek przyciskach na stronach www.

http://images84.fotosik.pl/187/ce7f513c7360e1fc.png
Na screenach tych kresek nie widać.
 

Jak zmniejszę okno przeglądarki i przesunę to okno np. na środek, na prawą stronę to tych kresek nie widać na tym przycisku. Monitor mam podłączony na HDMI na DVI jest to samo, podłączyłem też monitor do zintegrowanej karty graficznej na płycie głównej i są też te kreski widoczne, zastanawia mnie co to jest, bo na poprzednim egzemplarzu też były widoczne takie kreski. Skontaktowałem się z LG Polska, stwierdzili, że to może być usterka matrycy, nie wydaje mi się, żeby to była usterka matrycy, monitor jest nowy poprzednia sztuka miała to samo. Może montują takie lipne matryce w tak tanim monitorze? Szczerze irytuje mnie to, że widać takie kreski.

Edytowane przez wsde
Link to post
Share on other sites

Jeśli jest nowy to zwróć i kup od innego sprzedawcy, bo może mieć z innej serii, która może nie mieć tego problemu

 

Tym razem mam monitor z nowszej serii i jest to samo. A może to jest widoczne, bo to jest tani monitor... nie wiem już sam, dla mnie tego nie powinno być skoro po środku tego nie widać.

Edytowane przez wsde
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...