Skocz do zawartości

Brother MFC-J5620DW warto?


Recommended Posts

Właśnie sprawa jest ciekawa bo większość testów sprzętu wypada super tylko kilka opinii jest złych i to jeszcze jakieś dziwne jakby pisali to ludzi nie mający nigdy w życiu do czynienia z drukarką... dzwoniłem do kilku największych w Polsce sklepów/serwisów ze sprzętem drukującym i biurowym i wszyscy mówili ze jest OK w tej klasie cenowej.

 

czego wymagam:

koniecznie praca po wifi

koniecznie skanowanie do pendrive i drukowanie z pendrive bez uzycia kompa.

druk dwustronny automatyczny

skanowanie do danego komputera w sieci

fajnie jakby miała ekran lcd bo łatwiej się poruszać po menu

 

zdjęć nie drukuje, na A3 tylko czasami nie jest to konieczne.

 

Powiem tak - teraz mam lexmarka pinacle pro 901 - fukcji ma ogrom ale jakość tragiczna... interfejs sie zacina, ekran nie zawsze łapie dotyk, głowica zdycha co kilka miesięcy.... a druk dwustronny trwa wieki 

Link to post
Share on other sites

Mi się nie podoba to urządzenie, kiepsko nawet z dostępności zamienników. Brother ma dobre drukarki i warto szukać wśród urządzeń tej marki, ale ten model to nie najlepszy wybór. Z atramentówek bym Ci polecił DCPJ105, ale masz nieco wyższe wymagania z tego co widzę więc domyślam się, że to urządzenie odpada? poszukaj w jakimś sklepie wśród brotherów, bo mają bardzo tanie zamienniki często do urządzeń tej marki, tutaj warto szukać na dobretonery.pl bo mają tanie jetworldy.

Link to post
Share on other sites

Z zamiennikami jest troszkę lipa z powodu gwarancji - nie wiem jak inne modele ale 5620 na chip we wkładzie i podobno użycie zamiennika równa się utracie gwarancji bo mogą to sprawdzić... 

 

oglądałem tę drukarkę (DCPJ105) jednak jest dużo wolniejsza w druku i ilość funkcji tez ograniczona. 

Co do 5620 ciekawe jest, że model niższy 5320DW ma świetne opinie a różni się w sumie tylko wyświetlaczem i po prostu jest starszy, za to model 5720DW też w testach i opiniach jest super a to identyczna drukarka jak 5620 tylko z dwoma zasobnikami na papier. 

 

Myślałem jeszcze o MFC-J4620DW i w sumie jest OK oryginalne wkłady kilka złotych tańsze od 5620 parametry identyczne tylko fax wolniejszy ale z tego nie korzystam. cena 40zł mniej Hmmm... 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...