Skocz do zawartości

Fifa 17 ścinki


Recommended Posts

Witam.

 

Chciałbym przedstawić problem który u mnie występuje i liczę na jakąś pomoc bądź rady ;)

 

Sprzęt :

 

IntelCore i3 4160 3.6 Ghz

MSI R9 270 2gb Gaming

Ram 4gb 1600 Kingston HyperX Fury

Asus B-85M G

Corsair VS450

Seagate 1TB

Zamlan Z3

 

Gra działałą płynnie, normalnie bez zarzutów aż od pewnego dnia jest niegrywalna. Cała rozgrywka jest w ścinkach, licznych małych badz czasami wiekszych zacięciach co uniemożliwia skuteczną rozgrywkę. Myślałem że to jest spowodowane za małą ilością pamięci RAM aczkolwiek gra wcześniej chodziła płynnie. Raz udało mi się poprawić znacznie płynność używając opcji "napraw" w Originie jednak problem nawróćił. 

Zauważyłem jednak dośc wysokie temperatury na procku rzędu ~74-5 stopnii. Sprawdzałem w innych grach. O ile w WarThunder różnicy jakiejś w rozgrywce nie widze to jednak w Battlefield3 także pojawia się ten problem. 

Myślę nad przeczyszczeniem komputera // jest troche zakurzony // oraz nad wyminaną pasty termoprzewodzącej na procku i karcie.

 

Czy takie działania bedą słuszne ? Czym mogą być spowodowane te błędy ?

Z gory dziekuje za pomoc :)

Link to post
Share on other sites

  1. Sprawdź poprawność montażu radiatora na procesorze , czasem bywa tak że nierówno dolega . To mocowania intela jest do...Po zdjęciu radiatora zobaczysz czy pasta rozeszła się równomiernie po IHSie czy też jest skupiona w jednym miejscu i nie spełnia swojej funkcji .

Przeinstaluj grę , zakładam że system jest wolny od złośliwego softu czy wirusów .

Sprawdź ram programem memtest chociażby .

Dołóż te 4gb w drugi slot , to nie jest jakiś duży wydatek a jeśli grywasz w miarę nowe gry to warto .

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...