Skocz do zawartości

jaką grafę wybrać ? ;)


Recommended Posts

Mam mały dylemat. Co by było lepsze do mojego kompa ? GTX275 (sklep znajomego) czy GTX285 (też przez sklep znajomego) ? :hmm: Procesor mogę jeszcze podkręcić ze 150-200 MHz (zależy czy stabilnie).

Są wersje GTX285 po 1300, tak samo jak wersje 1798mb gtx275 w tej samej cenie. Trochę chore ale cóż :rudolph:

Chyba, że warto poczekać na grafiki 40nm.

Dobranoc, odpowiem jutro :cool:

Link to post
Share on other sites

Podaj informacje jaki masz monitor lub uzupełnij swój profil.

Bez znajomości rozdzielczości w jakiej grasz nie będzie możliwe trafne dobranie sprzętu.

Wstępnie mogę powiedzieć, że dla rozdzielczości 1600x1200(1050) bierz GTX275, a dla 1900x1200 to już 285 a nawet 295 :rudolph:.

Link to post
Share on other sites

Wybaczcie :)

Myślałem, że sygna mi działa.

Więc tak

Intel Core 2 Quad Q8200 @ 2,9GHz

2x2GB DDR2 824MHz CL4 Geil Ultra

Asus P5QL-E rewizja biosu 0701

BFG 9800GTX+ OC2 (nie wydala :D)

Monitor to Samsung SyncMaster 2033SN 20'' 1600x900 75Hz

Zasilacz, Fortron FSP 800W (w komplecie mam dwie wtyczki 8 pin do grafy, ale z tego co wiem GTX275 ma 6na6 pin, czyli tyle samo co moja obecna).

dysk to ch :rudolph: mały, bo tylko 250GB. To kasa jaka zostanie to sobie dysk przy okazji bym wziął.

Na oku mam ten model

Jest wydajniejszy od referentowych gtx285 i tańszy!, a pozatym ma dwie fajne aplikacje ;) Mówię o gridzie i 3d mark vantage pro :P

Link to post
Share on other sites

Z całym szacunkiem i bez obrazy do ludzi lubiących Radeony. Nie lubię Radeonów i nie mam zamiaru ich kupować. Proszę, litości z Radeonami. Przyznam, że mają dobre osiągi. Miałem problem z 4 na 4 radeonami jakie kupiłem, x800gto, 1950xtx, hd4870 i hd4850. Starczy mi problemów, że nie działa, coś padło itp.

Nie jest to z mojej strony jakiś atak czy coś, tylko wyrażam swoje zdanie :rudolph:

Link to post
Share on other sites

Ten Q8200 @ 2.9 Ghz będzie ograniczeniem, jak kupisz nową kartę. Niskie taktowanie i przede wszystkim mało cache - tylko 4 MB, a dwurdzeniowy E8400 ma 6MB (Q9550 ma 12 MB).

Maksymalnie go już podkręciłem. 3,1GHz styknie :rudolph:
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...