Skocz do zawartości

Zapis danych gry a reinstalka systemu.


Recommended Posts

WITAM forumowiczów "benchmark.pl"

Zawsze chciałem zadać to pytanie ale dopiero teraz się zdecydowałem.
A więc posiadam dwa dyski w moim PC jeden mniejszy SSD do instalacji systemu i większy HHD na dane i instalacje gier.
Ostatnio byłem zmuszony do reinstalki Win10 i ale zanim to zrobiłem to najpierw po kopiowałem wszystkie dane zainstalowanych gier.
Np. takiej gry jak "DiRT Rally", jej dane na dysku systemowym znalazłem w folderze "Dokumenty" o nazwie "DiRT Rally/benchmarks-devices-hardwaresettings-wheelsettings" i w folderze "ProgramData/Codemasters/DiRT Rally/DataCache"
Po zainstalowaniu czystego systemu i przekopiowaniu tych plików do lokalizacji "Dokumenty" i "ProgramData" niestety gra ich nie widzi i muszę zaczynać ją od samego początku.
Wydaje mi się że ten właściwy zapis postępów w grze w takim razie znajduje się gdzieś w rejestrze systemu ale czy można go stamtąd jakoś skopiować/wyciągnąć i po zainstalowaniu czystego systemu spowrotem tam wkleić/wkopiować. 
Z góry dziękuję za każdą pomoc w tym temacie.

Link to post
Share on other sites

Ja robiłem w ten sposób,że po reinstalacji systemu,zaczynałem grę od nowa i zaraz po rozpoczęciu (zapisaniu ustawień itd.) ,kopiowałem w wyznaczone miejsce zapisane dane i nie było problemu...Steam masz na HDD ?

Dzięki za pomoc.

Raczej nie mam Steam bo jak bym miał to progres gry miał bym zapisany w chmurze. 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...