Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!

 

Przeglądam właśnie myszki i znalazłem coś takiego:

http://www.euro.com.pl/myszy/opis-lenovo-n30a.bhtml

Jako, że mam lepka Lenovo Y550, więc wszystko fajnie by do siebie pasowało. Wiem, że sprzęt ma być przede wszystkim praktyczny, solidny i funkcjonalny ale ta myszka mi się spodobała. Tylko czy warto w ogóle kupować coś takiego? Nie mogę znaleźć informacji o zasilaniu baterii. Powiedzcie mi jakie są standardy w myszach bezprzewodowych, na ile starczają baterie? Ewentualnie na ile starcza akumulatorek.

 

Dodam, że nie jestem jakimś zapalonym graczem i moja dotychczasowa myszka

http://www.euro.com.pl/myszy/a4-tech-x6-10d-glaser_1.bhtml
zupełnie mi wystarcza jedynie chciałbym pozbyć się kabla.

 

Nie mogę znaleźć nawet jakiejś recenzji po angielsku, jakby ktoś znalazł przypadkiem byłbym wdzięczny :)

 

 

Znalazłem informacje o zasilaniu, mianowicie 2 x bateria AAA. Ile może pociągnąć na dwóch takich bateriach?

Link to post
Share on other sites

Nie droga i kompatybilna z Twoim lapkiem

O to ciekawe! A z moim jest niekompatybilna? Wiesz pytam się bo może USB mam trochę inne...

No naprawde teraz błysnąłeś. Raczej nie trudno było skojarzyć, że chodzi mi o kompatybilność Lenovo & Lenovo. Bo ja np chciałbym mieć myszke która fajnie się komponuje z lapkiem nie tylko firmą ale również schematem kolorów i "dizajnem"

Link to post
Share on other sites

Dobra chłopaki, nie róbcie śmietnika z mojego tematu. Lepiej mi napiszcie ile przeciętnie myszki trzymają na jednym komplecie baterii? Nie kupie bezprzewodowej myszki jeśli 2 razy w tygodniu będę musiał zmieniać baterie.

 

Druga sprawa to opóźnienia w reakcji, domyślam się mogę jakieś mogą być ale chyba nie będą one aż tak długie żeby utrudniały prace czy granie.

Link to post
Share on other sites

Dobra chłopaki, nie róbcie śmietnika z mojego tematu. Lepiej mi napiszcie ile przeciętnie myszki trzymają na jednym komplecie baterii? Nie kupie bezprzewodowej myszki jeśli 2 razy w tygodniu będę musiał zmieniać baterie.

 

Druga sprawa to opóźnienia w reakcji, domyślam się mogę jakieś mogą być ale chyba nie będą one aż tak długie żeby utrudniały prace czy granie.

Ja miałem a raczej mam do laptopa bezprzewodową mysz od Logitecha i wymiana baterii to raz na 3-4 miechy (bynajmniej u mnie :P ) Mysz praktycznie jest codziennie używana. Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Ja miałem a raczej mam do laptopa bezprzewodową mysz od Logitecha i wymiana baterii to raz na 3-4 miechy (bynajmniej u mnie ) Mysz praktycznie jest codziennie używana. Pozdrawiam!

A mógłbyś podać konkretny model, tak żebym wiedział +/- czego mogę się spodziewać po myszce za konkretną kwotę?

 

 

A czy myszka bezprzewodowa nie będzie kolidowała z routerem wifi?

Link to post
Share on other sites

Ja miałem a raczej mam do laptopa bezprzewodową mysz od Logitecha i wymiana baterii to raz na 3-4 miechy (bynajmniej u mnie ) Mysz praktycznie jest codziennie używana. Pozdrawiam!

A mógłbyś podać konkretny model, tak żebym wiedział +/- czego mogę się spodziewać po myszce za konkretną kwotę?

 

 

A czy myszka bezprzewodowa nie będzie kolidowała z routerem wifi?

Wiesz modelu na 100% Ci nie powiem bo myszka ma około 3-4 lata, ale to była jakaś seria dla graczy czy coś takiego. Mysz nie powinna kolidować z Wi-Fi. :P
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...