Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

Tym razem proszę o pomoc w wyborze słuchawek. Teraz używam głośników+jakieś tanie patyczaki w których używam jedynie mikrofonu :) Myślałem nad Fatal1ty HS-800, ale naczytałem się o nich sporo złego. Karta to integra, nie jestem audiofilem, ale graczem, więc oczekuję czegoś, gdzie będę słyszeć jednocześnie wrogów, jak i przyjaciela na Skype :] . SENNHEISER HD201 - chyba dobre, ale nie mają wbudowanego mikrofonu :). KOSS UR20 - tak samo. Widzę że jak słuchaweczki porządne, to nie mają wbudowanego mikrofonu :D Może dokupić mikrofon osobno? Tylko nic stojącego na biurku :). Raczej coś na spince, czy coś w tym rodzaju, ale też porządnych. Jeśli już to BARDZO zależy mi na tym, żeby zestaw (tj. Słuchawki+Mikro), był dostępny u jednego sprzedawcy! Miłym bonusem byłoby też, jakby sprzedawca oferował podkładkę Steelseries QCK :P, a może ktoś z Was, ma ją na sprzedaż? Poluję na nią od jakiegoś czasu, ale nie jest mi jakoś niezbędna ;p Na razie katuję moją A4 X755 na biurku, bez podkładki ;) . No ale teraz, głównie zależy mi na audio. Cena to tak około 80zł, razem w wysyłką, chyba że będzie coś na prawdę dobrego, wtedy mogę trochę dołożyć :). Liczę na szybką odpowiedź. Pozdrawiam, Damian.

Link to post
Share on other sites

Bo próbowali mnie oszukać wysyłając inny towar (pomyłki nie mogło być) i beznadziejny kontakt , dla tych pobliskich będą się starć, by nie przyjemnego rozgłosu nie było. A po za tym proszę popatrzeć na negatywy i neutralne dla mnie już to dyskwalifikuje zakupy. Bardzo dobrym sklepem na pewno to nie jest , bynajmniej za bardzo wielu ostatnim.

Link to post
Share on other sites

Żeby nie było na mnie :P

Podałem tylko konkretne modele i oświadczam, iż nie znam sprzedawców wystawiających dane przedmioty. Nie ponoszę odpowiedzialności za straty materialne lub nieprzyjemności związane z zakupem w danym sklepie. :)

 

Ale to tak na marginesie...

Link to post
Share on other sites

Fatal1ty HS-800 --> posiadam i jestem mega zadowlony, bardzo odbrze leza i przylegaja do glowy, troche cisna ale to mozna uznac czasem za zalete no i mikrofon bardzo dobrej jakosci do tego odlanczany!! POlecam

Link to post
Share on other sites

Wszystkie słuchawki "4gamers" są o kant d*** trącić, a te konkretne w szczególności. HD201/202 i jakość dźwięku masz 2-3 klasy wyższą, przy niższej cenie (nawet wliczając w to koszt zewnętrznego mikro od Zalmana). Fatal1ty tyle co bas mają całkiem soczysty, pozycjonowanie jest już najwyżej przeciętne, a jakość wysokich tonów to już nieporozumienie. Do tego wykonanie na zerowym poziomie, tandetny nieprzyjemny plastik i cieniutki przewód. Uwierają w łeb i nie rekompensuje tego mikrofon, do którego się rzeczywiście przyczepić nie można.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...