Skocz do zawartości

Gtx 1070 od palita


Recommended Posts

Prawdopodobnie na krótką chwilę (najwyższa, zarejestrowana wartość), a później ustabilizowało się na niższej wartości (traktowanie rdzenia zależy również od temperatury, więc w trakcie gdy "karta" robi się cieplejsza taktowanie spada).

Link to post
Share on other sites

Przy takim samym procku na 4,4 GHz mam 8020 punktów w Physics Score.

http://www.3dmark.com/compare/fs/10679964/fs/10679614

Ma więcej od ciebie na 4,2 GHz przy pamięciach na 2400 MHz. (8113)

 

W takim razie nie mam pojęcia co może być nie tak w BF1 - być może wina gry?

Link to post
Share on other sites

Jeśli tylko to zmieniałeś, to właśnie na to by wyglądało, że Ram działający na 1333 MHz aż tak bardzo pogorszył wydajność w BFie w multi które bardzo lubi CPU.
Procesory Intela, zwłaszcza czterordzeniowe, bardzo zyskują z szybszym Ramem. (Nawet 25% więcej CPU-FPS w przypadku zmiany z 1600 na 2400 MHz, a u ciebie przeskok był większy bo między 1333-2400)

Z offsetami chodziło ci o to? http://rog.asus.com/articles/overclocking/overclocking-using-offset-mode-for-cpu-core-voltage/

Edytowane przez ReznoR
Link to post
Share on other sites

Masz pamięć działającą w Single Channel rozłożoną w kanałach A1 i A2. Powinieneś mieć je wpięte w A1 i B1 (te same kolory złącz).
Po drugie przywróć ustawienia OC procesora do domyślnych i wtedy sprawdź, czy się poprawiło - jak dla mnie wygląda na to, że masz o wiele za dużo opcji ustawione na Auto. Najlepiej porozglądaj się trochę po poradniku OC CPU Haswelli na forum i posprawdzaj które z opcji możesz mieć ustawione na Auto a które przy OC lepiej ustawić manualnie (głównie chodzi o to, żeby płyta sama nie dawała za dużo napięcia skoro nie jest to potrzebne)
Pomógłbym sam ci poustawiać ale mam płytę Gigabyte a tam jest wszystko inaczej nazwane.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...