Skocz do zawartości

GeForce GTX 1070 i 1080 ACX 3.0 problem


Recommended Posts

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

EVGA wprowadziła nowe chłodzenie oraz program wymiany kart na wersję z iCX

 

http://www.evga.com/icxupgrade/

 

dopłata 100$

 

tylko czemu piszą że:

Your country is not allowed to submit an iCX Upgrade request on this site.

 

polska znajduje się w liście krajów gdzie można dokonać wymiany

Edytowane przez willis81
Link to post
Share on other sites

Termopady mam wymienione ,bios zmieniony, karta na gwarancji nic jej nie dolega . Gdyby mi padła to podejrzewam że sami by wymienili na iCX'a . No chyba że masz parcie na nowości to 500zł dopłacisz i masz nówkę nieśmiganą , ale wydajność będzie taka sama . Gorzej będzie przy odsprzedaży nie odzyskasz tej kasy . Ja starego złomu nigdy nie sprzedaje jak już coś to po rodzinie rozdaje .

Link to post
Share on other sites

dlaczego?

 

Bezsensu pchać tyle kasy... po co Ci to skoro zarzucić termopady i będzie to samo?

 

Ja też nie wymieniam, jeszcze 100-150 zł bym przebolał ale nie 400 ^^. To tak jakby wywalić 400 zł w błoto. Lepiej w te miejsce dorzucić pamięci ram, dysk SSD czy chłodzenie na procka :o, lub po prostu najlepsza opcja zabrać dziewczynę na fajną kolację. 

 

EVGA dała ciała z tymi kartami patafiany ale cóż, nie myli się tylko ten, który nic nie robi. 

Edytowane przez Pankracy666
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

thermopady zamówiłem 2 miesiące temu i nadal nie doszły

do programu wymiany na chłodzenie ICX zgłosiłem się od razu jak się pojawił i do tej pory cisza

gdzie jest ten cudowny serwis EVGA?

a za moment 1080ti FTW3

 

obecnie mam już w du**e termopady i wymianę

biorę wersję TI za 3 miesiące, po premierze VEGI polecą ceny w dół, a obecną 1080 dam synowi

Link to post
Share on other sites

Jednak padł już cień wątpliwości, że producent oszczędza na takich rzeczach jak termopady zamiast od razu ich dać do karty w fazie produkcji. Jedynie co skłania do EVGA to możliwość zdejmowania chłodzenia i instalacji bloku wodnego bez utraty GW.

Link to post
Share on other sites

akurat dziś się odezwali na maila że mogę zrobić up do icx

chyba naiwnych szukają, cena gtx1080 poleciała prawie 1000zł w dół, a oni jeszcze chcą 500zł za wymianę za ich pomyłkę

masakra

ciekawe czy przy Ti też coś wyjdzie po pewnym czasie, ja czekam do połowy roku:)

Link to post
Share on other sites
  • 10 miesięcy temu...

Ten cały EVGA to jakieś totalne nieporozumienie .

 

Do sprawy mieszkam w DE kupiłem kartę : EVGA GeForce GTX 1080 SC 2 Gaming iCX, 8192 MB GDDR5X

 

Czyli praktycznie miała być już poprawiona ....

 

Po praktycznie kilku miesiącach używania karty W B1 na FHD fuul opcja zaczeły mi się pojawiać czerwone kropki podczas grania :

 

To mój film ... : https://www.youtube.com/watch?v=U9AFeRz11GE&t=692s

 

Jako że karta na gwarancji odesłałem ją do sklepu gdzie kupiłem 6 stycznia 2018.

 

Wyobraście sobie po trudach i telefonach nerwach pisaniu na forum itd dopiero dziś w sklepie poinformowali mnie że dostępność karty EVGA GeForce GTX 1080 SC 2 Gaming iCX, 8192 MB GDDR5X  Bedzie za jakieś !! !! 4-8 tygodni !! !! rozumiecie to ! nie dość ze czekałem 4 aby łaskawie mi napisali ze jeszcze 4-8 tygodni.

Poprosiłem o wysłanie innego modelu co się okazało mogą mi tylko wysłać : EVGA GeForce GTX 1080 SC Gaming ACX 3.0, 8192 MB GDDR5X i teraz po przeczytaniu sobie tych wszystkich postów zastanawiam się w jakie gó**o mnie wpakowali.

 

Jeśli karta przyjdzie bez wymienionych termopadów choć problem znany był już pod koniec 2016 roku to moje pytanie ?

 

Jak sprawdzić czy karta ma nowe termopady  da mi ktoś jakiś przykład ?

Sprawa kolejna jeśli aktualizacja biosu podnosi w tak dużym stopniu wentylatory to krew mnie zaleje, chciałem tylko dodać ze podczas grania w B1 iCX był bardzo słyszalny jeśli ktoś zdecydował się na wymianę z ACX na iCX to praktycznie jak by strzelił sobie w kolano za 500zł.

 

Jeśli karta mi przyjdzie na dniach jak ją dobrze sprawdzić ?

Bo jak sobie pomyślę ze musiał bym do tego z... sklepy zaś coś wysyłać itd to już mam ciśnienie z automatu.

Obecnie najgorsze jest to że zaproponowali mi zwrot pieniędzy ale tyle ile zapłaciłem za kartę a przez kryptowaluty i ten cyrk z koparkami karty poszły wiadomo z 20% w górę cene.

Wiec jeśli zapłaciłem za swoją 639 euro to teraz jest 739 euro i do tego nie dostępna.

 

Przyjdzie na dniach ACX proszę napiszcie mi jak go dobrze sprawdzić po roku macie już lepsze doświadczenie.

 

A bo zapomniałem kto poda mi linka gdzie zamawia się te termopady do wymiany ?

 

Pozdrawiam Łukasz

Edytowane przez DJMazi
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...