Skocz do zawartości

Komputer za 3000zl


Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera : Gry (BF1, Watch Dogs 2, Wiedzmin 3 itd.)

  • Maksymalna kwota : 3000zl i +/- 500zl na System

Czy będę podkręcać sprzęt? : Chcialbym ale za ta cene nie da sie :P

Których części potrzebuję : Sama buda

Rozdzielczość mojego monitora : BenQ GL2450 24" 60HZ

Części z poprzedniego komputera : Brak

Specjalne wymagania : Intel + nVidia, Windows 8.1, Morele.net, SSD 120/128GB

Własna propozycja zestawu : Brak

Inne : Brak

Link to post
Share on other sites

Jeśli jesteś w stanie dociułać 300 zł to masz ( bez HDD które można odpuścić lub zamienić za dysk SSD ale to już jak wolisz ) taki zestaw a jeśli nie to coś takiego

 

Wydajna I5 o 100 MHZ wolniejsza od 6500

Dobrze wyposażone MOBO

GTX 1060 od palita z wydajnym chłodzeniem

SSD 240 GB na system + programy ( mi wystarcza na wszystko praktycznie ... nie potrzebuje więcej niż te 240 gb a mam crucial MX200 + hdd którego nie wykorzystuję ani trochę )

8 GB ramu DDR 4 od Goodram

Wydajny zasilacz z 5 letnią gwarancją 

 

SSD 120 gb jest tańszy o 40 zł od tego 250 GB więc nieopłacalny a dodatkowo jest wolniejszy .

Link to post
Share on other sites

@@Wolfy,  czytasz w ogóle pierwszy post ? gdzie jest zapas w pierwszym zestawie na system ?  - za 200zł sobie go nie kupi.... nie strzelaj propozycjami na pałę, czekaj na odpowiedź zainteresowanego.

Napisałem , że jeśli jest w stanie dorzucić 300 zł może kupić pierwszy zestaw a jeśli nie to dałem także drugą propozycję 

Jeśli jesteś w stanie dociułać 300 zł to masz ( bez HDD które można odpuścić lub zamienić za dysk SSD ale to już jak wolisz ) taki zestaw a jeśli nie to coś takiego

 

Napisałem tu " Jeśli jesteś w stanie dociułać 300 zł ... " i dałem propozycję 2 zestawów ... Pierwszy jeśli jest w stanie dołożyć 300 zł i drugi jeśli nie jest w stanie ...

Edytowane przez Wolfy
Link to post
Share on other sites
1 x  GoodRam Iridium PRO 240GB SATA3 (560/530MB/s) MLC 1 x  MSI H110M PRO-VD /intel H110, DDR4, LGA1151/ 1 x  SilentiumPC Regnum RG3 Pure Black (b/z) 1 x  Corsair CX450M 450W 120mm Bronze Semi-Modularny 1 x  Intel Core i5-6400 /2.7GHz, 6MB, LGA1151, BOX/ 1 x  GoodRam 8GB 2133MHz CL15 1 x  Microsoft Windows 10 Home OEM 64Bit PL 1 x  MSI GeForce GTX1060 OC 6GB DDR5 192bit (1759/8008) http://www.esc.pl/images/icons/stock_icon2.png

 

3589 zł + Kod na darmowe złożenie i wysyłkę w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa

 

Razem z systemem i 1060 6GB. Można się tutaj pobawić. Jak taniej, to 1060 3GB. Prawie 300 zł w kieszeni. Można zejść do SSD 120 GB co da kolejne 100 zł oszczędności. Ewentualnie PSU VS 450 / Antec VPPC 500W i kolejne 60 zł zostaje. Na koniec zostaje całkiem ciekawa suma w portfelu. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...