Skocz do zawartości

GTX 1060 Problem


Recommended Posts

Nie mam za bardzo pomysłu co innego to może być poza jakimiś problemami z bieżącym wczytywaniem danych... czy to z pamięci czy z dysku...
Ewentualnie egzemplarz karty uszkodzony.
Chyba że jest jakiś nowy BIOS do tej karty na stronie Palita i on naprawia problem.

PS. widzę że masz ustawiony w panelu "Threaded Optimization" na On - lepiej zostawić to na Auto. W starszych grach czy programach ustawienie "on" zmniejsza wydajność.

Wiem, że u mnie GTA 5 też się co jakiś czas zatrzymywało na momencik na GTX 970, ale podobno "ta gra tak już ma".

Link to post
Share on other sites

Chyba że jest jakiś nowy BIOS do tej karty na stronie Palita i on naprawia problem.

Na ich stronie niestety nie ma zadnego nowego BIOSu.

 

 

Wiem, że u mnie GTA 5 też się co jakiś czas zatrzymywało na momencik na GTX 970, ale podobno "ta gra tak już ma".

Na poprzedniej karcie gra dzialala calkiem plynnie. Teraz tnie tak, ze niemal nie da sie grac.

 

Podlacze jeszcze jutro radeona, jak wszystko bedzie smigac, to po prostu oddam nowa karte do sklepu.

Link to post
Share on other sites

OStatnio cos dziwnego dzieje sie z v-sync na kartach nvidii, nie tylko u mnie ale u znajomych. ja mam 1070 znajomi 970 i 960. Dziwnie nie trzyma 60fps tylko wystepuje rozrywanie obrazu a klatki skacza miedzy 58-62. Potestuj coś z v-sync wlacz w grze wylacz. wlacz w nvidii potem wylacz. masz duzo mozliwosci. wiem ze cos sie ostro wali :)

Link to post
Share on other sites

Może to zabrzmi głupio ale czasami i głupie odpowiedzi coś dają. A czy gtx 1060 nie jest zbyt "nowy" dla Win 7? To karta pod dx 12 którego Win 7 nie obsługuje. Radeon jescze pamięta czasy win 7 i może dlatego działa dobrze bo ze sterownikami nie ma problemu. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...