Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, poszukuje godnego następcy mojego leciwego już lg g3. Ciezko jest cokolwiek wybrać z tak małej gamy dobrych topowych smartfonów. Interesuje mnie parę modelow aczkolwiek każdy ma wady ktore mnie w jakimś stopniu blokują.. Galaxy s7 edge, wszystko ładnie pięknie tyko ten ekran krawędziowy, podobno nic nie daje oprócz wyglądu a tylko pogarsza komfort użytku samego telefonu, np i to szklo, nie dość że tył szklany to jeszcze ten ekran przy upadku to aż się boje, już raz rozbilem mojego g3. Zwykły s7 brzydki że aż oczy bola. Iphone 7 za mały a plus nie obsluze jedną ręką a mam spore dłonie. G5 brzydki jak s7, ktoś jest może ktoś w stanie nakierowac mnie i pomoc w wybraniu telefonu ? Pozdrawiam:)

Edytowane przez plkornipl
Link to post
Share on other sites

Ja z lg g3 wskoczyłem na s7 edge, miałem podobne obawy co do krawędzi ekranu. Zdarza się że coś tam się przesunie niechcący, jednak nie żałuję podjętej decyzji bo sprzęt wart swojej ceny. Jestem bardzo zadowolony, w 2017 przesiadam się na s8. A co jeszcze jest bardzo ważne, kupując s7 zyskujesz wodoszczelność.

 

Wydziabane przy pomocy S7 edge

 

Edytowane przez Dzeju
Link to post
Share on other sites

Powiem Ci że S7E jest bardzo dobrym telefonem. Ma świetną baterię, bardzo dobry aparat i genialny ekran. Muzycznie również daje radę (AKG K550). Jest to praktycznie pierwszy telefon który na stockowym romie całkowicie mi pasuje. Nie ma lagów, bateria trzyma spokojnie 6-7h SOT. Ja akurat do niego zakupiłem porządne etui (Supcase Unicorn Beetle) oraz folie na ekran (Best Skins Ever) i jestem bardzo zadowolony. Ekran się nie rysuje a sam telefon jest raczej dobrze zabezpieczony. Do tego dzięki etui znacznie poprawił się chwyt telefonu.

 

Aktualnie jak dla mnie jest to jeden z dwóch najlepszych telefonów na rynku. Drugim jest właśnie iP6S+ (który niestety jest znacznie droższy i jakoś nie potrafię się zmusić do polubienia iOS). Dla mnie ten telefon to niestety w pewnym sensie kompromis bo planowałem kupić N7...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...