Skocz do zawartości

Internet przerywa połączenie / wina nowej karty graficznej??? / dziwne...


Recommended Posts

Witam, mam ciekawy jednak dziwny problem.

 

Moj komputer:

Płyta główna Z97 PC mate

Procesor: i5 4460

Zasilacz thermaltake smart se 530 + 80

 

Miałem karte graficzna radeon r9 270 i wszystko z internetem bylo dobrze. Na speed test ping byl ok 16mb prędkości jak dla mnie ok.

Później karta sie spalila i wsadzilem stara ge force gt240 palit i te wszystko gralo.

Teraz kupilem grafike gtx 1060 mini 6gb i po włożeniu karty do komputera wybraniu opcji czystej instalacji sterowników zaczęły sie schody z internetem... rozlacza mi go na kilka sekund i za chwile powraca ale strasznie to denerwujące. Malo tego predkosc spadla do 8mb a ping zaczal barszo skakac do 300 i wiecej... Stare sterowniki grafiki sa odinstalowane. Co Ciekawe dzialo sie to przez caly tydzien. Pozniej zdecydowalem ze wymienie gtx 1060 na wersje dużą i odsalem ja do sklepu a zanim przyjdzie nowa wsadzilem starego gt240 i tu zaskoczenie. Po pierwsze działa na sterownikach z gtx1060... drugie internet działa... powiedzcie mi drodzy forumowicze... o co chodzi...??? Czy mozliwe ze karta graficzna rozlacza mi internet?

Serio nikt sie nie wypowie co może być przyczyna takiegi stanu rzeczy?

Serio nikt sie nie wypowie co może być przyczyna takiegi stanu rzeczy?

Link to post
Share on other sites

A jaki masz system ? Jak odinstalowywałeś stare sterowniki ? Zwykłe odinstalowanie nie usuwa wpisów w rejestrze.

Mam windows 10, odinstalowałem je ręcznie, a instalując nowe sterowniki wybrałem opcje czystej instalacji. Co ciekawe wywalało mi internet stacjonarny a kiedy podpinałem bezprzewodowy wszystko działało. Przy każdej wymianie sprzętu muszę formatować komputer?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...