Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, pół miesiąca temu zakupiłem laptopa od MSI. Jest to konkretnie model  GL72 6QF. 

W dniu dzisiejszym pojawił się pierwszy martwy piksel. Zostało mi około 2-3 dni na bezprzyczynowy zwrot (Komputronik na allegro gwarantuje 21 dni). Stąd pytanie, chcąc oddać lapka, co dzieje się z tymi śmiesznymi gratisami? Kody do gier wykorzystane, a co śmieszniejsze, użyłem 5 razy gratisowych słuchawek, po czym jedna ze słuchawek odpadła od pałąka, trzymała się na 5mm plastikowej rurce. Chcąc oddać ten sprzęt, gdyż jest po prostu śmiesznie wadliwy, te kody i uszkodzone słuchawki muszę dorzucić do paczki? Ewentualnie, mogę oddać to do komputronika? Kupowałem poprzez sklep allegro Komputronika.

 

PS. Przepraszam jeśli to nie ten dział :)

Link to post
Share on other sites

Pytanie za 100 pkt brzmi czy przy takiej wadzie będziesz mógł zwrócić sprzęt? Bo takie akcje, to zazwyczaj na zasadzie masz dajmy 30 dni na oddanie sprzętu w NIENARUSZONYM stanie z powodu że się nie podoba itp. Raczej wątpię, żeby komputronik robił wyjątek. A gwarancja ma to do siebie, że martwe piksele to albo wcale nie obowiązuje albo jak wystąpi ich określona ilość to dopiero wtedy ale to już u msi trzeba pytać.

Link to post
Share on other sites

Komputronik ma świetny serwis, z lokalnego sklepu kazano mi dzwonić na centrale, tylko po to żeby miła pani powiedziała że muszę pisać emaila, to co wyciągnęli za połączenie to ich :)

 

Swoją drogą, pojawił się nowy fioletowy piksel, tym razem w środkowej dolnej części. Poprzednie dwa są w lewej dolnej. Minimum gwarancyjne to 3 czy 5 pikseli?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...