Skocz do zawartości

Wartość Arcani.


Recommended Posts

MoonWalk - A no czytałem i że dodatek też 20 zł chyba kosztuje.

 

A wiesz że nie pamiętam? jeżeli sam się nie zainstaluje to wrzuć do folderu z grą, albo daj znać to poszukamy jakiegoś sposobu instalacji. Ale wydaje mi się że instalował się sam :)

 

PS: Tam w tym patchu masz takie dodatki tzn "Alternatywny Balans i jakaś tam A.I"

 

Jeżeli włączysz to z A.I - Przeciwnicy są trudniejsi, inteligentniejsi walczą lepiej nie rzucają się w pojedynkę a atakują grupą.

A Alternatywny Balans - To jest cięższa gra, nie zrobisz sobie super wojownika z magią i super umiejętnościami łucznictwa. (Co jest możliwe jeżeli tego nie włączysz gra po prostu z czasem może się stać łatwa) a z tym jest ciężej. :P

Wybór należy do Ciebie możesz nic nie włączać.

Link to post
Share on other sites

dragon age to jedyna gra jaka przeszedlem ostatnio. Gothic 3 prawie, risen niemal 100%, wiedzim 80%, a Oblivion to nie wiem, bo tyle tych zadan robilem ze mi sie znudzila w koncu. Takze DAO jak i dodatek polecam jak najbardziej - nawet zaczalem po raz drugi :P.

widzialem jakas walke z duzym potworem z wiedzmina 2 i tez wygladalo cholernie konsolowo :)

Link to post
Share on other sites

MoonWalk - Z tego co pamiętam wczytywanie trochę zajmuje (tzn z 30 sekund? może do minuty tak około nie pamiętam dokładnie) u Ciebie stanowczo za długo. Pamiętam że jak grałem w 2006 roku na starym sprzęcie w to od razu po premierze to wczytywało się znacznie dłużej, niż grałem ostatnio. Może patch trochę to przyśpieszy.

Link to post
Share on other sites

Instalowałem tego patcha, ale nie miałem nic do wyboru, żadnego A.I. ani nic, chyba ,ze to w grze xd. Właczę ją i zobaczę :> O ile się włączy - w ogóle to jakieś dziwne było, ściagało się pół godziny, a jak wcześniej ściagnąłem jako z serwera tego forum to mi błąd wyskoczył, że to kopia programu xd

Link to post
Share on other sites

Ja osobiście polecam Wiedźmina choć jest trochę zbugowany.Naprawdę świetną gra jest właśnie Dragon Age:Początek gra po prostu wymiata: długa (jak pobierzesz jeszcze dodatki to hoho ;)) świetna grafika przy niskich wymaganiach do Gothica Arcani nie oszukujmy się potrzeba naprawdę dobrego kompa ja gram na razie w Bad Company 2 i Dragona ale czekam na Duke Nukem Forever :) .Co do Arcani mój kumpel ma GTX 250 i tnie jak cholera !

Link to post
Share on other sites

MoonWalk - Przepraszam, nie było to celowe, zapomniałem że ten patch usuwa savy i również zapomniałem Ci napisać żebyś zrobił kopię. Ten patch naprawia tak wiele błędów i jest tak obszerny że zmienia bardzo dużo i widocznie nie można.

 

A nie masz starych zapisów w folderze ?? Bo jeżeli jest nowy patch to po prostu nie czyta tamtych sejwów i możne one dalej są w folderze...

 

 

EDIT: I jeżeli byłeś już naprawdę daleko, i nie chcesz grać od nowa, to wtedy może udało by się odinstalować patcha i grać na normalnej wersji dalej, tylko wtedy musisz się liczyć z dużą ilością bugów.

Link to post
Share on other sites

o ile kojarze to dopiero jak dostaniesz zadanie od buntownikow zeby ich wybic bedziesz mogl ich rozwalic na dobre. na razie sa jakby 'neutralni' wiec po prostu traca przytomnosc. ale za to mozesz im bron zabierac bodajze za kazdym razem i sprzedawac.

tak apropo to dzieki patchowi np taki wilk przestal byc jednym z najtrudniejszych przciwnikow w grze :)

Link to post
Share on other sites

MoonWalk - Pamiętam ten problem, jeżeli ich bijesz to oni z powrotem wstają, trzeba ich dobić żeby zginęli , jeżeli ork leży już nieprzytomny trzeba podejść do niego i nacisnąć jakiś klawisz nie pamiętam jaki albo popróbuj przytrzymać prawy albo jakieś inne kombinacje albo luknij do instrukcji tam na pewno pisze.

 

Tylko jak ich zabijesz to w mieście Cape Dun, orki mogą się czepiać że jakaś morra zabija ich orki. Ale nic z tego powodu się nie stanie.

 

A tak w ogóle po jakiej stronie chcesz być w grze?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...