Skocz do zawartości

Skladam nowy zestaw, pomozecie?


Recommended Posts

w tamtym sklepie jeszcze byl antec fajny. tez podawalem, ale drozszy niestety. w tej cenie ocz jest lepszy od tego cx'a, ladnie swieci i ma odpinane kable ;). Napiecia tez trzyma stabilnie, jedyne do czego mozna sie przyczepic to troche zawyzone napiecia na 12 V, ale ogolnie jest spoko.

Link to post
Share on other sites

w tamtym sklepie jeszcze byl antec fajny. tez podawalem, ale drozszy niestety. w tej cenie ocz jest lepszy od tego cx'a, ladnie swieci i ma odpinane kable ;). Napiecia tez trzyma stabilnie, jedyne do czego mozna sie przyczepic to troche zawyzone napiecia na 12 V, ale ogolnie jest spoko.

 

Co do karty graficznej i zasilania to jeszcze nie zapadla furtka. Jest tyle produktow na rynku tak samo gusta sa rozne ze ciezko cokolwiek wybrac i miec pewnosc ze w tej cenie wybralem najlepszy produkt. Ja bym to tak zostawil i tyle, mozna jeszcze zmieniac wszystko 10 razy a i tak bedzie to chodzic jak marzenie :D

 

Moje zdanie.

Link to post
Share on other sites

jak dla mnie to on wystarczy- pod warunkiem, ze nagle nie kupisz gtx'a 580 :)

Nie ale przez moment pomyslalem o CF :P

 

 

wujashek powiedz mi czy slyszales o tej technologii? Jak to dziala w praktyce.

Fajnie bylo by puscic film w HD na kompie, usadowic swoje 4 litery na kanapie i zobaczyc film na TV nie wykorzystujac nawet metra kabla do tego.

 

http://www.chip.pl/news/sprzet/wyswietl ... z-w-polsce

 

 

Moim zdaniem bardzo ciekawe... tylko kolejny koszt - trzeba kupic adapter. Moze kiedys beda taki adapter instalowac w tv w standardzie.

Link to post
Share on other sites

osobiscie nie korzystalem z tego.

Do tego chyba trzeba miec laptopa ktory to obsluguje plus dokupic adapter ktory jest kablem hdmi podlaczany do tv. Jak w pc to zastosowac, nie wiem.

Jak masz kompa niedaleko tv, to bez problemu jeden kabelek hdmi i tez jest spoko.

Link to post
Share on other sites

skynet1984 nie kupuj nowego kompa! sprzedam ci mój ok 18 000 w 3DMark06

P5QC, Q9550 3,4GHz, DDR2 1066 Kingston 6GB, maxtor 320GB + SamsungF1 500GB, Corsair TX 750W, Gigabyte HD 4870 1GB, NZXT Guardian 921 + DVD LG i jakieś Katody + regulatorem od Zalmana ;)

Tanio :P

:)

 

Mikołaj pomoge znaleść Ci na niego kupca, sam jednak kupuje nowy. :P

 

Juz się nastawiłem.

 

hehe

Link to post
Share on other sites

Chlopaki sprzet zamowiony, niestety musialem zmienic plyte glowna bo tego ASRocka dopiero mieli miec na magazynie za 2 tygodnie a nie chce mi sie czekac.

 

Wziąłem płyte główną - GIGABYTE GA-PH67-UD3 Sandy Bridge

http://www.shg.dk/Bundkort/GIGABYTE-GA- ... 42281.html

no i procek i5 2500K

 

Mam pare pytan odnoscie tej plyty glownej.

 

1. Czy mozna na niej użyć zintegrowanej karty graficznej, ktora jest na procesorze?

Z pewnych przyczyn musiale m ograniczyc budżet ale za to za miesiac kupie 2 razy lepsza grafike.

2. Czy na tej plycie bede mogl podkrecac mojego procka?

3. Kupilem ram 1600MHZ - czy pojdzie?

Link to post
Share on other sites

nie ma takiej plyty :D. albo to albo tamto. bierz p67, przynajmniej podkrecisz, a zamiast integry kup cos na ebayu po taniosci.

 

www.shg.dk

 

wujashek jak bys mogl to wybierz mi jakas plyte z tej strony i jakas karte po kosztach, zeby chociaz to odpalic a za miesiac wpakuje cos nowego.

Link to post
Share on other sites

http://www.shg.dk/Grafikkort/GIGABYTE-G ... 34878.html

 

http://www.shg.dk/Bundkort/ASRock-P67-E ... 42501.html

 

Wzialem ostatecznie te, mam nadzieje ze na tej plycie bede mogl krecic procka?

 

 

|Czytalem forum na temat SB, plyty ponoc maja jakis mankament- najwyzej bede wymieniac, na dzien dzisiejszy nie widze innej, lepszej oferty procesorow do OC, a chcialbym sie w to pobawic. AMD odpada

Link to post
Share on other sites

zintegrowaną grafikę i możliwość oc procesora będziesz zapewne miał w płytach oznaczonych Z67

"zapewne" bo niewiadomo czy w ogóle puszczą je do produkcji

 

Juz za pozno, wyszedlem troche poza budżet i żonka mnie zabije ale co tam.

Wziąłem to co wyzej napisalem. Jak wam sie podoba obudowa,

 

ktora ostatecznie kupiłem :

 

 

 

Moze wrzuce jakas fotke jak zloze wszystko do kupy, ale to juz w innym dziale.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...