Skocz do zawartości

Wybór zasilacza do 350zł


Recommended Posts

Przeglądam, szukam, nie mogę się zdecydować...

 

Szukam zasilacza do 350zł wraz przesyłką i ani grosza więcej. Zakupu planuję dokonać do końca tego miesiąca.

 

  1. Budżet: 350 zł
  2. Procesor: Intel Celeron G1840 2.80 MHz  - tymczasowy, docelowo i5/i7 zależy od okazji
  3. Karta Graficzna: Gigabyte Radeon R9 280
  4. Czy podkręcasz (CPU i GPU): Nie
  5. Czy planujesz multi-GPU (SLI bądź CrossFire): nie
  6. Specjalne wymagania raczej nie, 
  7. Własna propozycja: myślałem nad https://proline.pl/?p=SEA+M12II-620+EVOhttps://proline.pl/?p=S12II-620

Jednak nie mogę znaleźć informacji na temat czy wersja M12II ma DC-DC bo byłem w zasadzie na niego zdecydowany, z kolei ten niemodularny mimo że jest tańszy. No i wkurzają mnie te 2 linie 12V

Chciałbym jednak coś bliżej 650W po części ze względu na kulturę pracy, choć przy tej karcie o to nie łatwo, po części ze względu na to, że planuję kartę sprzedać w przyszłym roku i może kupie coś z większym apetytem na prąd od AMD.

Link to post
Share on other sites

Podałem link z proline bo tam seasonic jest w wersji evo, a tych starszych kiszących się pewnie od 2008 na magazynie to nie chcę. 

Będę kupował albo w komputroniku, albo w agito, bo tak mi będzie najwygodniej. Chyba, że nie będzie tam dostępny model który wybiorę.

 

Myślałem chwilę o tym fractalu, ale testów jak na lekarstwo. No i cena mało konkurencyjna, bo jakbym miał brać 550W to już chyba bym się zdecydował na  Seasonic G-Series G-550, który jest niewiele droższy. Ale chciałem się właśnie dowiedzieć, czy w tej cenie znajdzie się coś z oznaczeniem 650W.

 

Na ciszy mi nie zależy, byleby nie był głośniejszy od karty.

Link to post
Share on other sites

 

 

Seasonic G-Series G-550

lub coś opartego o oem na serii g jak xfx ts gold, xfx xtr, czy  Fractal Design Edison M, to dobry wybór w tej cenie, lecz dokładając trochę kupimy już rm550x 

raczej zapomnij o M12II i S12II w tym budżecie 
bo o ile serii g nic nie mogę zbytnio zarzucić elektrycznie, to wszystkie wersje są suszarkami przy ok 300W i więcej obciążenia... 

Link to post
Share on other sites

wrzucam grafikę z linka ( nie mam w tym dziale uprawnień moderacji, aby ci w poście poprawić )  
możesz używać spoilerów aby ukryć większą ilość zdjęć, ale wrzucaj zawsze przez dodawanie grafiki, nie przez linki ) 

link do omawianej recenzji

http://www.jonnyguru.com/modules/NDReviews/images/XFX-TS650/XFX-TS650-029-s.jpg

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...