Skocz do zawartości

Dobry telefon do 700 zł


Recommended Posts

Pytanie od jakiego dystrybutora wszystkie sklepy biorą te telefony i do jakiego serwisu trafią w razie gwarancji. Jeżeli to jest SBE Serwis lub inny badziewny serwis, to może być potem różnie.

 

Ja zamówiłem z ibuygou wersję 3/32GB i wyszło 725zł po przeliczeniu kursu - jest tu pewna gwarancja 2 lata. To brakujące pasmo LTE podobno tylko plus wykorzystuje.

Link to post
Share on other sites

Wracając do Xiaomi Redmi 3s. Czytałem i słyszałem, że raczej system jest "angielsko-chiński". Czy jest jakieś pełne polskie tłumaczenie?

Na allegro w podobnej cenie są jeszcze XIAOMI REDMI 3 PRO i XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO. Z tych trzech który najlepszy i z polskim menu? W miarę możliwości proszę o linki do allegro.

Jest full po polsku jesli tylko zainstalujesz polski ROM MIUI POLSKA, nieraz mozna kupic Xiaomi juz z zainstalowanym polskim Miui, mam ten telefon i bardzo sobie go cenie za sprawnosc i czas na baterii.

Link to post
Share on other sites

Jest full po polsku jesli tylko zainstalujesz polski ROM MIUI POLSKA, nieraz mozna kupic Xiaomi juz z zainstalowanym polskim Miui, mam ten telefon i bardzo sobie go cenie za sprawnosc i czas na baterii.

 

Jak jest z Romem GLOBAL (ostatnio bardzo częsty przypadek dla Redmi i Redmi Note) jest 100% po polsku.

Link to post
Share on other sites

Czyli XIAOMI REDMI 3S 4100 ma raczej dobrą baterię i aparat i ogólnie dobrze się go używa?

Mam redmi 3S, aparat jest jest sredni, bateria 2-3 dni, dziala plynnie i bez zawieszania ale... wolno tzn jest plynnie nic sie nie zacina ale poprostu aplikacje dluzej sie wlaczaja jak np. na OnePlus One ale jest MIUI V8 jest bardzo stabilne, nigdy mi sie nic nie wysypalo lub zawiesilo, nawet multitasking jest spoko, kwestia samej predkosci ale mysle ze cos za cos, do tego obudowa metalowa i czytnik lini bardzo szybki i mozliwosc blokowania rowniez aplikacji poszczegolnych np bankowosc na palec

Wracając do Xiaomi Redmi 3s. Czytałem i słyszałem, że raczej system jest "angielsko-chiński". Czy jest jakieś pełne polskie tłumaczenie?

Na allegro w podobnej cenie są jeszcze XIAOMI REDMI 3 PRO i XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO. Z tych trzech który najlepszy i z polskim menu? W miarę możliwości proszę o linki do allegro.

System mozesz pobrac lub sprzedawca moze ma mozliwosc instalacji Miui polska V8 lub V7, to jest wyczyszczony rom z malware i innego badziewia do tego przetlumaczony w chyba 99% tak ze totalnie polski!

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...