Skocz do zawartości

Zakup nowego routera


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez cooger,

Recommended Posts

  • Rozwiązanie

Za 60pln kupisz 8level WRT-300 Smart. Do 100pln ciężko o coś lepszego. Najczęściej dopłacasz do marki. Jesli do tej marki chcesz dopłacić to za 90pln (50% więcej :D) kupisz ASUS RT-N12+. Pośrednie IMO nie mają sensu.

Edytowane przez cooger
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ten 8Level nie ma jakichś fajnych opinii ( jak dla mnie za duży procent niezadowolonych właścicieli )

Za ok. 78 PLN można znaleźć nowy polecany przez coogera ASUS RT-N12+. Oraz za ok. 70-75 PLN można znaleźć nowy TP-Link TL-WR841N.  Ja bym nie ryzykował tylko brał coś z tych dwóch powyższych.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

841 jest w mojej opinii gorszy od WRT-300 Smart. Gdzie czytałeś te złe opinie? Bo jak na ceneo to ja tam widzę poprzedni model (bez SMART). U moich rodziców taki WRT-300 pracuje już kilka lat. Nawiasem mówiąc jak poszukasz opinie o tp-linku to też znajdziesz niezadowolonych użytkowników.

Link to post
Share on other sites

Fajnie, że Ci działa już długo i dobrze...jednak ja wolałbym postawić na coś bardziej sprawdzonego ( Asus czy TP-Link ). Lubie eksperymentować ale ... jak jestem praktycznie pewny, że ten nowy sprzęt raczej mnie nie zawiedzie ( np. Mikrotik którego dziś dostałem i mam nadzieje posłuży bezproblemowo jakiś czas ).

Jak patrzeć tylko na kasę to są i tańsze routery...ja jednak wołałbym coś bardziej znanego i sprawdzonego.

A co do opinii masz rację na ceneo sprawdzałem ...to router bez nazwy SMART.

Edytowane przez WEXEL
Link to post
Share on other sites

5 lat temu ludzie pisali tak jak im polecalem TP-Linka.

Myślę, że 5 lat temu TP-Linki miały już ugruntowaną pozycję. Wyparły wcześniej D-Linka które przed nimi królowały w Polsce. Ale ogólnie...fakt ten co choć trochę w tym nie siedział to nie wiedział  nic o TP-Linku...w sumie nie wiedział o niczym a kupował coś co mu wcisnął człowiek w sklepie np. wspomnianego D-Linka które sprzedawały się coraz gorzej ( i to zasłużenie ).

Tak już jest na tym rynku, że czasem firma która nie jest  znana u nas okazuje się, że robi całkiem fajny sprzęt za rozsądne pieniądze.

Moje pierwsze składaki ( PC ) były w większości robione z części no-name...bo praktycznie innych nie było. Pamięci Kingston to było coś...a teraz? Kingston to jedna z wielu marek produkująca pamięci.

Na rynku routerów nie ma takich przetasowań dużych ale czasem się zdarzają.

D-Link spadł z piedestału sporo lat temu, Linksys też od paru lat śrubuje do dołu  ( odkąd za jego produkcje odpowiada nie Cisco a Belkin ). 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...