Skocz do zawartości

Telefon ~1000-1500 zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez reteryty,

Recommended Posts

Witam, z racji ze własnie padł mi dotyk w moim Xiaomi Mi4 i raczej nie opłaca się tego naprawiać, to poszukuję telefonu w cenie jak powyżej, który przede wszystkim będzie cechował się dobrą baterią, dobrym aparatem (w tym Mi4 jest dość słaby, jedynie daje rade jak jest ładna pogoda) oraz eleganckim wyglądem (tandetne plastiki nie są dla mnie ;/). Telefon do normalnego użytkowania, dzwonienie, internet i aparat. Kompletnie nie jestem teraz w temacie telefonów, a potrzebuję kupić telefon na gwałt. Nie mam nawet za bardzo czasu rozejrzeć się co w tej chwili jest dostępnego na rynku. Poleci ktoś jakieś modele? Z racji ze wyjeżdżam, jutro muszę iść i kupić telefon dlatego będę bardzo wdzięczna jeśli coś mi na szybko polecicie. Zaznaczę ze ogólnie z Mi4 byłam bardzo zadowolona, no może poza aparatem, więc poszukuję czegoś podobnego. Huawei P9 lite jest coś wart ?

 

  • mój budżet : 1000-1500 zł im mniej tym lepiej
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : sklep/net
  • nówka czy używka : nówka
  • preferowany rozmiar wyświetlacza : 5"
  • preferowany system mobilny : android
  • do czego będę używać urządzenia : internet, zdjęcia
  • moje najważniejsze wymagania : bateria, aparat
Edytowane przez reteryty
Link to post
Share on other sites

P9 Lite kupie za 900zl? wiesz niby mam kase ale wiadomo ze wole wydać jak najmniej szczególnie ze to wydatek nie zaplanowany ;d widziałam na allegro po 1000 zl ale faktura VAT marża, kiedyś coś o tym słyszałam ze jest problem z gwarancja producenta? Wiec wole takiego nie kupować. Jakieś pewne źródła gdzie najtaniej P9L dostać?

Honor 7 jest dobrze wykonany? tzn chodzi mi o obudowę ? Jakiej jakości ten plastik ?

Edytowane przez reteryty
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...