Skocz do zawartości

GeForce GTX 1070 jaki producent


Recommended Posts

Witam, w zeszłym tygodniu zakupiłem nowy komputer bez grafiki. Myślałem, że wystarczy mi to co mam (r7 370 4gb) ale niestety nie spełnia do końca moich oczekiwań względem rozgrywki, bynajmniej w gta online. Więc chce kupić gtx 1070. Pytanie moje brzmi czy brać od msi, asusa, gigabyte czy od kogoś innego?

 

Oto pełna specyfikacja mojego pc:

Procesor Intel Core i7-6700K

Płyta główna MSI Z170A GAMING M7

Zasilacz Corsair CS Series 650W

Dysk Western Digital Caviar Blue, 3.5'', 1TB

Chłodzenie CPU be quiet! Dark Rock 3

Pamięć Corsair Vengeance LPX DDR4, 2x8GB, 3200MHz, CL16 

Obudowa PHANTEKS Eclipse P400S 

Dysk SSD ADATA Premier Pro SP920 128GB 

Link to post
Share on other sites

Witaj , ja aktualnie zawsze wybieram Asusy z GTX`ów gdyż miałem i mam aktualnie 970 asus strix i zawsze byłem zadowolony z OC i jak Temperatury max 60C .
Tylko jeden minus, prawie zawsze są droższe Asusy o 100-200zł od MSI czy innych firm .
A druga opcja gigabyte .
MSI nie lubię gdyż wybrałem 2x i zawsze problemy były i MSI jest na moim czarnym liście i od tamtej pory only Asus :)

Edytowane przez ciomasta
Link to post
Share on other sites

Ja mam Palita Jetstream i jestem bardziej niż zadowolony!

Temperatury nie przekraczają 62-63 stopni,a wentylatory kręcą się w granicach 1000 rpm.Jestem w szoku bo karta jest niesłyszalna...

Plus wykonanie samej karty jest świetne.

Polecam.

Jedyne co jest na delikatny minus to brak ustawienia LEDów na np tryb breathing,albo w rytm muzyki jak to miało miejsce w gtx 1060 G1 Gaming. Ale to tylko moje widzimisię...

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Wystąpila mała komplikacja poniewaz umarła mi płyta glowna nwm czemu, oddałem na gwarancje i jakos w przyszlym tygodniu bd mial ją z powrotem... (Prawie miesiąc z gwarancja sie męczylem i tracilem nerwy). Jako, że po tym incydencie z morelami nie chce miec nic wspolnego. Pytanie brzmi w jakim sklepie kupić, żeby wrazie klopotow gwarancja zadzialala szybko i sprawnie, kogo polecacie... ?

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj przyszedł mój Palit JS (http://i.imgur.com/dppeXSd.jpg)

I kurde polecam bardzo.. świetna karta w skali 10/10 dałbym 12. Cicha, że jak włączyłem kompa pierwszy raz to musiałem sprawdzić czy wszystko podłączyłem i czemu taki cichy co prawda to po części przez to że mój ostatni komputer do Gier był składany jakieś 7 lat temu na AMD które napieprzają po 60db i nie jestem przywczyajony do takiej ciszy..

Mimo to hehe polecam jak najbardziej świetna cena, świetna karta. Nie dziwię się że Palit w Azji od tylu lat ma największą sprzedaż.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli chcesz mieć "ciszę absolutną" to bierz tylko Palita JS/SJS lub Gamerocka...

Zresztą już dużo napisałem o niej wyżej ;)

Sporo myślałem i zostawiłem sobie dwie opcje, albo palit game rock albo msi gX ale raczej przychylam się w stronę palita.

 

Kupować będę pod koniec tygodnia także jeszcze chwile na zastanowienie się, mam ;)

Edytowane przez Piotreq96
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...