Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, mam taki dziwny przypadek z mikrofonem mianowicie chodzi o to ze na nowej płycie głównej mój mikrofon który na starej płycie msi działał bez problemu na nowej płycie gigabyte nie działa ale tylko na skype, działa na ts działa w grach nie działa tylko na skype a trzy inne mikrofony które sprawdzał mój znajomy działały bez problemu i w grach i na skype a mój mikrofon dopiero dziala po podłączeniu go przez zewnętrzną kartę dźwiękową . I moje pytanie czy jest szansa ze coś nie tak jest z płytą główna ?

Link to post
Share on other sites

A jest szansa na napisanie tego postu jeszcze raz ze spokojem? Nic z tego bełkotu nie rozumiem. Bez urazy.

Jeżeli Twój mikrofon nie działa, ale 3 inne tak, to raczej problem jest po stronie mikrofonu. Tyle, że ten znowu działa na zewnętrznej karcie. Tak?

Próbowałeś zmieniać ustawienia w skype?

Link to post
Share on other sites

A jest szansa na napisanie tego postu jeszcze raz ze spokojem? Nic z tego bełkotu nie rozumiem. Bez urazy.

Jeżeli Twój mikrofon nie działa, ale 3 inne tak, to raczej problem jest po stronie mikrofonu. Tyle, że ten znowu działa na zewnętrznej karcie. Tak?

Próbowałeś zmieniać ustawienia w skype?

Tak kilka godzin sprawdzałem wszystkie ustawienia i skype i karty dźwiękowej i nic , co do mikrofonu chodzi o to ze mój na nowej płycie głównej bo kilka tygodni temu wymieniałem płyte główną, procesor, pamięci ram nie działa na skype wgl nie drgnie ta wskazówka od dźwięku. Mój znajomy podłączył trzy inne mikrofony i każdy działał a mój działa tylko wtedy kiedy podepniemy go przez kartę dźwiękową zewnętrzną nic z tego nie rozumiem dlaczego on nie działa bez karty dźwiękowej zewnętrznej

Link to post
Share on other sites

Nie sądzę, inne mikrofony działają, czyli wszystko jest ok. Ciężko cokolwiek powiedzieć. Nie wiemy nic oprócz tego, że Twój mic nie działa, a inne tak.

Mi mikrofon także nie działał na płycie z170 krait gaming 3x, ale po paru zmianach w opcjach audio - cud! Działa. Także pogrzeb sobie w ustawieniach. Jak nie wyjdzie, to nie mam pojęcia co jest nie tak.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...