Skocz do zawartości

Telewizor zamiast monitora


Recommended Posts

Witam wszystkich, zanim zaczniecie mnie bluzgac o to ze taki temat juz istnieje to od razu wam mowie, ze szukalem na tym forum podobnego tematu i nie znalazlem;). Kupuje jednostke centralna w ktorej na pokladzie znajdzie sie gtx 1070 oraz i7 6700k oraz posiadam telewizor panasonic tx 40cs630, wiec chcialem sie zapytac czy ten telewizor nada sie do gier zamiast monitora?? 

Monitora nie chce kupowac poniewaz jezeli telewizor sie nada to gier to nie ma sensu wydawania dodatkowej kasy na monitor a po drugie posiadam bardzo male mieszkanie do ktorego musialbym dokupic jakies biurko zeby postawic na nim monitor a to nie jest mozliwe.

Link to post
Share on other sites

Grasz na padzie, czy mysz i klawiatura ? Ogólnie to telewizor super opcja do grania w gry typowo pod pad np. wiedźmin 3 super się sprawdza, ale jeśli grasz sporo w FPS to nie wiem czy to jest specjalnie komfortowe.

Edytowane przez sebos80
Link to post
Share on other sites

ok dzieki wielkie. Mam jeszcze pytanko odnosnie zasilacza pod gtx 1070 od msi i procesor i7 6700k. Karte graficzna na pewno podkrece a procesor ustaiwie na tryb turbo 4,2 ghz i to wszystko. Chce kupic zasilacz xfx black edition xtr 650w 80 plus gold ktory kosztuje 429 zl.... Czy jest to dobre rozwiazanie? czy moze polecicie mi jakis inny zasilacz, ktory jest tanszy i tez moze bezproblemowo wspolgrac z wyzej wymienionymi podzespolami.

Link to post
Share on other sites

ok dzieki wielkie. Mam jeszcze pytanko odnosnie zasilacza pod gtx 1070 od msi i procesor i7 6700k. Karte graficzna na pewno podkrece a procesor ustaiwie na tryb turbo 4,2 ghz i to wszystko. Chce kupic zasilacz xfx black edition xtr 650w 80 plus gold ktory kosztuje 429 zl.... Czy jest to dobre rozwiazanie? czy moze polecicie mi jakis inny zasilacz, ktory jest tanszy i tez moze bezproblemowo wspolgrac z wyzej wymienionymi podzespolami.

 

Zasilacz, który podałeś to straszna suszara (głośno pracuje). Lepiej kupić Corsair RM550X - spokojnie wystarczy nawet po OC i będzie jeszcze zapas mocy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...