Skocz do zawartości

Następne głośniki po genius 5.1


Recommended Posts

Witam , miałem głośniczki genius 5050 v2 i teraz przyszła pora na wymianę . Będę szukał zestawu 2.0 lub 2.1 , ewentualnie wzmacniacz plus standardowe głośniki (na biurko). Wymagania mam dwa , żeby nowy zestaw nie był słabszy od geniusów i drugie to muszę się zmieścić w 350 zł max , używane oczywiście. Karta muzyczna zintegrowana , w przyszłości pewnie jakąś dokupię . Audiofilem raczej nie jestem bo nawet te geniusy dla mnie fajnie grały . Moje poprzednie zestawy to altus 110 ale już zapomniałem jak to gra , x530 wyraźnie  gorsze od geniusów . Czego będę słuchał ? Wszystkiego , lubię bas . Moje propozycje to  geniusy 6000 (używał bym trybu 2.1 tak jak w obecnych) , logitechy z2300 . Z cinema , z623 .

Edytowane przez jakub1t
Link to post
Share on other sites

Moje propozycje: używane Edifier C2X, nowe Edifier R1100, Microlab FC-530, Solo 4c i Mackie CR3, używane Onkyo HTX-22HD czasem można dostać w przedziale 300-400 zł. Nie da rady zwiększyć budżetu do 500+ ?

Link to post
Share on other sites

Czy te zestawy będą miały odpowiednią moc bo mam obawy ? Nie chciał bym wydawać więcej , ale Możesz coś zaproponować , może mnie przekonasz . Modecom mc-mhf80u za 300 ? Solo 6c ?

 

Na razie na pierwszym miejscu zestaw onkyo . 

Edytowane przez jakub1t
Link to post
Share on other sites

Moc to nie wszystko, wielu producentów podaje też zawyżoną więc aż tak bym na to nie patrzył. W tej kwocie nie masz za dużego wyboru. Solo 6c tak w wielkim skrócie są ok, na pewno godne uwagi.

 

http://allegro.pl/amplituner-philips-604-kolumny-philips-483-i6460912571.html

Link to post
Share on other sites

Solo aktualnie najtańsze niestety 420+wysyłka (chociaż olx 300zł , ale nie mam zaufania niestety), Tak pytałem o te tonsile bo mam je tanio do kupienia .A w międzyczasie się stało , że nabyłem amplituner sony str-db780 . W planie dokupienie tonsili i w razie zostanie mi jeszcze troszkę na suba . Chyba że wylicytuję jakieś fajniejsze monitory . No nic pewnie zdam relację za parę dni co z tego wyszło. 

Edytowane przez jakub1t
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Odpisuję tak jak obiecałem . Do soniaka kupiłem kolumny Eltax suprem4 i powiem że jestem bardzo zadowolony , Basu troszkę mniej przy cichym słuchaniu , ale jak się podkręci potencjometr to jest nieźle . O jakości  dźwięku nawet nie ma co mówić . Jeszcze tylko jakąś kartę muzyczną dokupię i powinno być jeszcze lepiej , no ale to u mnie się wiąże z wymianą płyty głównej więc się zejdzie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...