Skocz do zawartości

Hyperx Revoler pytanie


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez bleck55,

Recommended Posts

Ktoś już może porównywał ten model z hyperami I / HMC 631 ? Chodzi mi tylko o pozycjonowanie.

Kupię w tej samej cenie, więc proszę o jakieś konkretne info :)

A tak przy okazji poleci ktoś jakąś kartę dźwiękową, która pozycjonowanie jeszcze polepszy ? Tak 250zł +/- , może być używana.

Może wyczaję  SC808, ale wątpię aby ta kartę ktoś odsprzedawał :D



 
Edytowane przez alepeszek
Link to post
Share on other sites

Właśnie dzisiaj dźwięk w moich cloudach I się zniekształcił, przerywa etc. przez ten kręcący kabel. Powiesiłem je, aby się trochę wyprostował, ale to nic nie dało :cry: :cry:.  Sklep odpisał, że to uszkodzenie mechaniczne i nie uznają gwarancji, więc szukam jakiegoś zamiennika i kartę dźwiękową do tego. 

Myślałem, że może nowe revolwerki będą lepsze, ale skoro mam sobie darować to wrócę do jedynek.

A jakaś tania karta dźwiękowa jak SC808 ? - poprawi pozycjonowanie ?

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

wymień kabel i po sprawie :D dobra wtyczka dobry kabel oplot i przetrwają wieki odkupił bym je od ciebie i w nich pogrzebał ale nie mam już tego gdzie trzymać wszystkiego :D  co do karty do S.M.S.L M2 gra dość przestrzennie dx można wziąć albo jakiegoś x-fi  albo sc 8000

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

wymień kabel i po sprawie :D dobra wtyczka dobry kabel oplot i przetrwają wieki odkupił bym je od ciebie i w nich pogrzebał ale nie mam już tego gdzie trzymać wszystkiego :D  co do karty do S.M.S.L M2 gra dość przestrzennie dx można wziąć albo jakiegoś x-fi  albo sc 8000

To można jakoś tak no kabel wymienić ? heheszki  Gdzie takie operacje można przeprowadzić i jaki jest tego koszt?

a tak do słuchawek jeszcze na test gear wszyscy polecają http://allegro.pl/sluchawki-roccat-kave-xtd-5-1-analog-najtaniej-i6407709958.html :P

takiego xonara dx? http://allegro.pl/karta-dzwiekowa-asus-xonar-dx-7-1-pci-express-i6467070644.html#thumb/4

Edytowane przez alepeszek
Link to post
Share on other sites

daruj sobie te słuchawki.
dobre wtyczki od 6 do 12zł za sztukę 
kabel  3-6 złoty za metr  u Ciebie trzeba podwójnie bo jeszcze mikrofon  oplot od 2 do 6zł za metr 
no i do tego robocizna (powinny jeszcze lepiej zagrać na nowym kablu ) i kabel przeżyje słuchawki 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Key, dzięki za info

No to temacik do zamknięcia jak tylko potwierdzisz tą kartę, którą podałem :) Dodam, że mam płytę główną  Z97-K i już zamontowaną kartę gtx 970, więc w sumie oba złącza wolne PCI-e i PCI ?

Głupie pytanie : Jakieś konkretne (kable)do ''rekablingu'', które poprawią brzmienie ? - w oplocie, nie kręcące się najlepiej.

Jeszcze raz bardzo dziękuje za tak szybką reakcję.

Edytowane przez alepeszek
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...