Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć! Właśnie rozważam kupno nowego telefonu- myślałem nad huwei p9. Jakie są wasze opinie na temat tej marki? Warto inwestować?

 Posiadam P9 od około miesiąca pierwsze wrażenie wszystko fajne ale łatka od huawei mi nie przypadła do gustu ciężko było mi się przyzwyczaić do telefonu co nie ma dodatkowego menu wszystko jest jak w iphonie na ekranie głównym, teraz już się przyzwyczaiłem i jest ok, aparat bardzo dobry do płynnosći nie mogę sobie nic zarzucić o baterii ciężko mi powiedzieć nie gram w gry co najwyżej przeglądam internet średnio sam zużywam ok 40% baterii więc mi ta bateria w zupełności wystarcza, wykonanie telefonu bardzo dobre, według mnie dobrze wybrałem i nie żałuje :)

Link to post
Share on other sites

Mam P9 już ok 3 miesiące.

Wykonanie naprawdę jest mega. Jak dotąd żadnej rysy nie złapał. Niestety trzeba uważać na neigo bo jest dosyć śliski. Kupiłem do niego etui ringke fusion i zakładam go jak idę do pracy.

Ekran według mnie jest bardzo dobry, jeden z lepszych nie amoledów bo amoledy to jednak co innego. Jasność minimalna wydaje mi się troszkę za wysoka co troszkę doskwiera nocnym markom czyli np mnie. Automatyczna jasność mogłaby działać lepiej.

Zdjęcia są bardzo dobre. Bardzo wysoka szczegółowość, dużo trybów i ustawień. Filmy w full hd, ja prawie nie nagrywam więc się nie wypowiem.

Płynność działania naprawdę wysoka półka. Żadnych zwiech nie ma, działa jak wyjety z pudełka, a jest konkretnie zawalony aplikacjami. Od czasu jak go kupiłem były już 2 czy 3 aktualizacje, już dokładnie nie pamiętam. Nakładka bardzo praktyczna i funkcjonalna.

Największe pozytywne zaskoczenie to bateria. Poprzedni G3 o 17 już zdychał. Ten jak odłączę ok 7 rano to dociąga do wieczora następnego dnia. Dla mnie bomba. Wiadomo można go tak przykatować że padnie tego samego dnia, ale to wtedy włączone lte i granie.

Co do wydajności w wymagających grach się nie wypowiem bo gram raczej w takie proste do zabicia czasu bo dla mnie to żadna przyjemność grać na 5.2 calowym ekranie.

Usb typ-c też na plus. W końcu w nocy bez problemu można trafić.

Głośnik gra bardzo głośno i czysto. Jakość rozmów bez zastrzeżeń.

Link to post
Share on other sites

No właśnie słyszałem nawet lepsze opinie niż o samsungach. W sumie nie tak dawno weszli na rynek, więc to nic dziwnego, że chcą się wybić ;) Ja poprzednio używałem lumii 930, to trochę inna bajka, zdecydowanie. Natomiast telefony z windowsem jak najbardziej ok. Zastanawiam się jeszcze- czy jest duża różnica pomiędzy p8, a p9? Nie chodzi mi o jakieś drobnostki- raczej pod tym względem- czy faktycznie warto inwestować w nowszy model? Często w końcu zdarza się tak, że wcześniejsza generacja jest porównywalna.

Link to post
Share on other sites

Ja też długo miałem jak i większość rodziny. Teraz wszyscy są w virgin. Przeniesienie numeru za darmo. Wybierasz sobie pakiet i go aktywujesz. Co miesiąc się odnawia jeśli masz odpowiednią kwotę doladowaną.

Jeśli pojawi się inny korzystniejszy dla Ciebie pakiet to np dzień przed końcem tego co jest dezaktywujesz go i aktywujesz nowy, a w abonamencie lipa. Bez żadnych cyrografów na kilka lat.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...