Skocz do zawartości

Drugi raz umiera mi 8800gt


Recommended Posts

kumpel ma właśnie modecoma MC 400( w kompie jest: HD 4850 z OC, pdc e5200 OC 3,3ghz, 2x4gb ram,), i działa bez problemu już trzeci rok, nigdy nawet najmniejszej zwiechy nie miał, więc ten kto pisze że ta zasiłka to go**o jest śmieszny, ,( według wielu ludzi na tym forum jak coś nie jest corsairem,OCZetem itp. to nie nadaje sie do niczego, zejdźcie ludzie na ziemie nie każdemu tata kupi!)

 

Do autora jak masz na gwarancji to oddaj ta grafe i po problemie.

Link to post
Share on other sites

Również się zgadzam z rastafar90 . Jeszcze jak miałem konto na innym forum dużo osób miewało Modecomy MC 400 i polecało się jako tanie i solidne zasilacze z niższej półki. Jeżeli go nie stać to może to być mc 400 bądź Tacens 450. Z tego co pamiętam to on ciągnął 260 GTX ....

Link to post
Share on other sites

Witam.. tez polecam zasilacz Corsair TX 650 mam i nie moge zlego slowa o nim powiedziec.

Apropo kiepskich zasilaczy wszyscy wiemy co sadza uzytkownicy Benchmark o marce Tracer a coz moj staruszek ma juz pare ladnych lat i chodzi caly czas tak samo . Nie ma rzeczy ktore nie umieraja . Kiedys podzespoly do komputerow byly innej jakosci szczegolnie w zasilaczach a dzis jest wszystko robione na szybko,byle test zrobiony by tylko produkt wypuscic na rynek.

Link to post
Share on other sites

Rób co chcesz.

Ale potem nie płacz, że nie tylko karciocha graficiochy Ci umiera :ciekawy:

Czy Ty w ogóle widziałeś na oczy Modecomy MC 350 i 400? Jak na moje oko to z Ciebie taki znafffca, że jak widzi markę Modecom to od razu zakłada, że to totalny złom. Dodatkowo durne porównania do Corsairsa 650 czy 750W utwierdza mnie w tym przekonaniu.

 

Nie znasz się, nie wypowiadaj się!

Link to post
Share on other sites

Zasadniczo jak ktoś nie miał kasy to najbardziej popularny był MC-350, bo ciągnął naprawdę mocne sprzęty bez zająknięcia. Modecom'y Volcano też były dobre. Tak więc nie wiem co wam nie pasuje w tych zasilaczach(nie opisując serii Feel).

Link to post
Share on other sites

Problemem jest to ze gdy ktoś slyszy nazwe modecom i do tego FEEL to od razu pisze

"Uwazaj bo to cykajaca BOMBA"

"Sprzet ci zaraz wybuchnie"

itd

itp

Osobiscie tylko raz widzialem jak zasilacz wybuchal!! A stalo sie to gdy permanentnie majac 8 lat przelaczylem z tylu zasilacza przelaczke ktora wygladala tak: "220~140V"... reszte mozna sie juz odmyslec :]

 

Zamaist wiec wypowiadac sie w ten sposob KAZDA osoba ktora zaklada temat i sie wypowiada na temat zasilaczy powinna sobie szybko POLICZYC czy dany zasilacz jest ok dla zestawu czy nie... nie wymaga to wiele czasu i sil.

Link to post
Share on other sites

I kupiłem GTX 460 oraz Corsaira TX650W. Czy mogę być spokojny o to, że nie spali mi grafiki? :wariat:

 

A co do MC-400W, ten zasilacz kupiłem używany, może gość naprawiał uszkodzone zasilacze i wkładał w zasilacz nie-modecomowskie podzespoły/części i temu to padło...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...