Skocz do zawartości

Jak zrobić te trzy rzeczy na Huawei P8 Lite?


Recommended Posts

1) Chcę zaktualizować P8 Lite do Androida 6.0 ale nie mogę tego zrobić poprzez aplikację Aktualizator bo tam nie ma dostępnej opcji aktualizacji, ani poprzez HiCare to nie mam w nim opcji "Aplikacja do aktualizacji ROM" (HiCare pobrałem ze Sklepu Play). Nie mogę tego też zrobić ręcznie, bo po podpięciu telefonu do komputera nie mam na nim folderu dload do którego trzeba wrzucić pliki aktualizacyjne Androida 6.0. Jak mogę zaktualizować Androida do 6.0?

 

2) Gdy jestem na pulpicie i włączam jakąś aplikację, a następnie klikam przycisk "wstecz" to wracam do pulpitu, ale samej aplikacji nie wyłączam, By wyłączyć aplikacje muszę kliknąć kwadrat i potem przesunąć okienko z aplikacją do góry. Jak włączyć taką funkcję, aby gdy jestem na pulpicie i włączam jakąś aplikację, a następnie klikam przycisk "wstecz" to wracam do pulpitu i aplikacja też wtedy się wyłącza i nie trzeba klikać kwadratu i potem przesunąć okienko z aplikacją do góry aby ją zamknąć bo aplikacja zamknęła się gdy kliknąłem "wstecz". Jak włączyć taką funkcję? (dokładnie taka sama funkcja z wyłączanie się aplikacji gdy klikam "wstecz" jest na Nokii Lumii 520)

 

3) Gdy klikam kwadrat na pasku nawigacyjnym to wchodzę strony z okienkami aktualnie otwartymi aplikacjami i gdy chcę wszystkie zamknąć to muszę to muszę przeciągnąć palcem od dołu ekranu i pojawia sie ikonka kosza i wszystkie aplikacje zostają zamknięte. Jak włączyć taką funkcje, aby nie trzeba było pociągać palcem od dołu aby zamknąć wszystkie aplikacje, tylko, aby ta ikonka kosza była od razu widoczna i wszystkie aplikacje zamykało się kliknięciem tej ikonki kosza?

Edytowane przez rokit
Link to post
Share on other sites

No właśnie nie mogę tego zrobić w żaden w wymienionych na tej stronie sposobów, bo nie mam w HiCare w zakładce serwis takiej opcji jak "Aplikacja do aktualizacji ROM", a apkę ściągałem ze sklepu. Gdy podepnę telefon do komputera nie mam folderu dload. Muszę to zrobić w jakiś inny sposób tylko nie wiem jak.

 

Co z pozostałymi dwoma problemami?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...