Skocz do zawartości

Galaxy S7 - Folia na wyświetlacz pytanie!


Recommended Posts

Witam, dzisiaj kupiłem na swojego Galaxy S7 folię Invisible Sheild (Przód + tył), panowie w Saturnie mi ją założyli. Zostały może 2-3 malutkie bąbelki powietrza na przodzie (to mi nie przeszkadza) i takie jakby ślady po kleju czy innym płynie pod folią. Powiedziano mi że trzeba trochę poczekać, około 24h, aż ten środek wyschnie wtedy te ślady znikną i będzie czyściutki ekranik. 

 

Chciałbym zapytać was czy to prawda że to wszystko zniknie i między ekranem a folią nie będzie żadnych dziwnych śladów?

Edytowane przez Dawid1234512345
Link to post
Share on other sites

U mnie też pojawiły się jakieś duże bąbelki, potem zrobiło się kilka małych. Trzeba je ręką delikatnie przyciskać albo czymś ''rozprowadzić''.

 

 

czy to prawda że to wszystko zniknie i między ekranem a folią nie będzie żadnych dziwnych śladów?

Teraz żadnych śladów nie ma?  

Link to post
Share on other sites

Ślady są pod folią, wygląda to jak jakaś ciecz przyciśnięta folią (Podobno do nakładania tych folii używa się jakiegoś preparatu który po jakimś czasie wysycha i te ślady znikają). Folię nakładano mi dzisiaj o godzinie 14, także minęło dopiero 5 godzin od jej nałożenia. Ślady wciąż są, widoczne co prawda pod światło i na włączonym wyświetlaczy gdy oglądam jakiś filmik itd.

 

Chodzi mi głównie o to czy te ślady naprawdę znikają, czy to już tak zostanie. Zrobiłbym zdjęcia ale nie mam czym ;/

 

Dodatkowo dodam, że telefon strasznie śmierdzi tym preparatem. Ewidentnie jeszcze nie wywietrzał.

Edytowane przez Dawid1234512345
Link to post
Share on other sites

Tak, ślady były od samego początku nałożenia. Powiedziano mi, żeby się tym nie przejmować bo to wszystko zniknie i nie bedzie nawet widać że jest folia.

 

A co do sklepu to powiedzieli, że gwarancja jest dożywotnia i jeśli tylko coś bedzie nie tak to mam przyjechać i wymieniają na nową folie bez problemu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...