Skocz do zawartości

Karta dźwiękowa, i głośniki pod amplituner.


Recommended Posts

Witam,

 

Obecna karta Realtek HD zapewne nie będzie za dobrym kompanem amplitunera który zamówiłem KENWOOD KR-920, dlatego potrzebuje kartę dźwiękową do 50 zł ale musi bezproblemowo działać na Win 7.

 

Głośniki to chyba STX F-130 Chyba że znajdę coś ciekawszego.

Link to post
Share on other sites

Ten soundblaster będzie narazie dobry :P Thx

 

 

@_nrt_

 

Jestem pewien, odkąd znajomy pożyczył mi na wypróbowanie auzentech"a dokładnie nie pamiętam jaki model ale na zwykłych t3100 różnica była kolosalna, oczywiście na korzyść auzena :D Tylko że auzena nie kupie za 50 zł :menda:

Link to post
Share on other sites

Jestem pewien, odkąd znajomy pożyczył mi na wypróbowanie auzentech"a dokładnie nie pamiętam jaki model ale na zwykłych t3100 różnica była kolosalna, oczywiście na korzyść auzena :P Tylko że auzena nie kupie za 50 zł :D

yhmm. wiec jeszcze raz: nie badz taki pewien.

kupujesz cieply wzmak, stx-y ktore graja podobnie do altusow i na deser chcesz audigy. szczerze mowiac nie bardzo mam pomysl na wieksza kluche w dolnych rejestrach, ale to zawsze kwestia gustu. pi razy drzwi wiem jak to zagra, na ~80% ten tor lepiej by mi sie zgral z integra. posluchaj i wybierz wlasnym uchem nie kierujac sie stereotypami.

Link to post
Share on other sites

Czyli pierwszę sprawdzić jak to będzie grało na integrze, a jeżeli mi się nie spodoba to augidy? :sciana:

STX chcę, bo mam nie duży pokój 15m2, i chcę coś nowego.

Co masz na myśli pisząc "ciepły wzmak" ?

f-130- your choice. altusy imo zagraly by ciut lepiej.

kenwood- co tu kryc- vintage. niezbyt wysokich lotow, ale charakter wszystkie one maja podobny. jesli gra cieplo, to kolacja przy swiecach, jesli jest zimny i sterylny to ostry umcyk i stroboskopy.

integra/audigy- jesli Twoj pokoj ocieka woskiem i palisz kadzidla to audigy sie nada, jesli ow zestaw bedzie mial byc bardziej uniwersalny i isc w strone neutralnosci to integra zadziala jak filtr i zetnie zbyt rozlazle/krzykliwe skraje pasma.

 

najlepsze wyjscie, to posluchanie owego zestawu z integra przez tydzien i pozyczenie na nastepny jakiegos creativa. podkreslam tydzien, bo czasem efekciarstwo (po wyjsciu z zestawow komputerowych) na dluzsza mete staje sie meczace. audio to nie grafika, nie ma benchmarkow, parametry nie graja, zaufaj swoim uszom. jako ze tego wzmacniacza nie slyszalem, to potraktuj to jako rade i ew. usprawiedliwienie dla siebie, ze integra tez czasem daje rade. ostatecznie i tak idziesz w dobrym kierunku :cenzura:

Link to post
Share on other sites

http://allegro.pl/karta-sound-blaster-audigy-se-sb0570-7-1-wwa-i1406341460.html

działa bez problemu pod win 7 i lepszej nie znajdziesz za 50 zł

 

Można też szukac pełne AUDIGY SB0090 i dac zmodowane stery audigy suport pack 3.8 od Daniel K.

Link to post
Share on other sites

Muzyka każdego rodzaju poczynając od rocka, rapu, techno,discopolo kończąc na klasycznej. Najczęściej w formacie FLAC.

 

Wiem że altusy zagrają lepiej ale gdybym chciał kupić nowe altusy to bym zbankrutował :cenzura: a używanych nie chcę, bo i tak musiał bym na własną rękę zająć się regeneracją.

 

Dzięki airborne, pierwszę zrobie tak jak mówi _nrt_ :sciana:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...