Skocz do zawartości

CS:GO - problem z zablokowanymi FPS


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez DeXtrous,

Recommended Posts

Witam

Od jakiegoś miesiąca mam bardzo nietypowy problem z Counter-Strike: Global Offensive. Mianowicie chodzi o to, że zawsze po jej uruchomieniu mam zablokowane FPS na 30. Nie idzie nic w górę, nic w dół. Próbowałem to naprawić na wiele sposobów - reinstall gry, usunięcie całego wiele różnych ssteama, reinstall sterowników NVIDII, próba wyłączenia synchronizacji pionowej na posobów, restart biosu, wyłączenie oc procesora i pamięci - nic nie pomogło. Zrobiłem format, zainstalowałem na nowo system i na czysto Steama wraz z CS'em oraz sterownikami. Nic nie pomogło, dalej blokada na 30fps.

 

Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że jak już uruchomię grę, mam 30fps, ale jak wcisnę ALT+TAB minimalizując ją i później jeszcze raz ALT+TAB wracając do CS'a - nagle wszystko działa i mam stałe 300 fps (zablokowane komendą fps_max 300). Jest to dość irytujące, że co uruchomię grę muszę ją od razu alt-tabować. Spotkał się ktoś z takim problemem? Może coś przeoczyłem i jest to tylko spowodowane jakimiś ustawieniami w NVIDII?

Link to post
Share on other sites

Z Nvidią próbowałem na wiele różnych sposobów z tą synchronizacją, ale nic nie pomagało. To była jedna z pierwszych rzeczy, które zrobiłem. Ale coś czuję, że ten film może mi pomóc, bo nawet nie wiedziałem, że to może być przez ustawienia tego usranego Xboxa. Odinstalowałem to, ale cały czas gdzieś siedzi na kompie i teraz ani nie mam jak go włączyć, ani jak usunąć do końca. Cóż, dzięki za ten film, na pewno pomoże. :)


Potwierdzam. Działa to co jest pokazane na filmiku. FPS'y przywrócone (chociaż coraz bardziej nienawidzę Win10 i tych wszystkich gówniaków, które dorzucają nawet przy czystej instalacji). Dzięki. :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...