Skocz do zawartości

Ile trwa przeniesienie numeru do innej sieci


Recommended Posts

Witam, jestem w trakcie przechodzenia z Orange do Virgin Mobile, tylko pytanie ile to będzie trwało.

 

W piątek kurier przywiózł mi umowe z kartą sim z Virgin mobile. Podpisałem od razu wziął z kopią dowodu osobistego,

 

Dziś jest środa( w zasadzie czwartek) i dalej nic, karta orange działa, virgin nie, skończył mi się kasa na orange, a musze dzwonić, czy jest sens jeszcze doładowywać orange, czy poczekać, ile z doświadczenia Waszego ten proces trwa?

 

 

 

 

I tak w ogóle do osób co mają Virgin Mobile, mnie interesuję pakiet za 30zł, jak się go aktywuje?

Po przeniesieniu numeru do VM, znowu będe musiał rejestrować numer? Jeśli tak, to gdzie?

Edytowane przez berend
Link to post
Share on other sites

Ja jak przenosiłem do virgin to wybrałem konkretną datę. 16 to było o ile dobrze pamiętam. Do 24 godz 15 mi działała stara karta z Orange, kilka minut po północy przestała, włożyłem z virgin i do 5 minut zaczęła działać.

Wiadomo, ze metoda którą wybrałeś będzie dłużej trwała. Zadzwoń tam najlepiej i dopytaj.

Co do pakietu i aktywacji to byłeś na ich stronie i czytałeś chociaż coś o tym? Bo wszystko jest jasno wyjaśnione. Wklepuje się kod i pp sprawie.

Link to post
Share on other sites

to zależy na kiedy masz ustalone zwolnienie numeru przez obecnego operatora, powiedzmy, że masz ustalony termin na 25.08 to do północy operator ma czas na wyłączenie numeru, w ciągu kilku minut od zwolnienia numeru zacznie działać twoja nowa karta sim. miesiąc temu przenosiłem numer do play (w salonie) i u mnie wyglądało to tak: podpisałem umowę, zabrałem telefon i nową kartę sim, po włożeniu nowej karty miałem zastępczy numer (mogłem korzystać z internetu itp), po ustalonym terminie na przeniesienie numeru moja nowa karta sim zmieniła numer na ten, który przenosiłem

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Zamierzam też się przenieść. Odczuwasz różnicę na plus? Jak z zasięgiem internetu mobilnego? Dużo jeżdżę po Polsce. W dużych miastach jest ok, ale w trasie słabo.

 

Z informacji internetowych wynika, że sieć Play została wzmocniona przez nadajniki Plusa, a i nawet Orange. Play nie szczycił się nigdy najlepszą jakością zasięgu, mocy przekazywanych informacji przez nadajniki. Ale tak patrząc logicznie skoro Play się rozwija wydając masę pieniędzy na podpisanie umów z innymi operatorami sieci, a ich starania daje się odczuć to moim osobistym zdaniem play ma większe możliwości, jako najprężniej rozwijająca się sieć komórkowa oraz operator, który dba o dobro klienta. 

Link to post
Share on other sites

Przenosiłem się z Playa do T-Mobile i z powrotem. Po 1 dniu Play odłączył mi numer, a T-Mobile aktywowało po prawie tygodniu, z powrotem po 1 dniu T-mobile wyłączyło numer i tego samego dnia działała Play, co lepsza bombardowali mnie smsami o każdym etapie przeniesienia.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...