Skocz do zawartości

Komputer do gier 3000-3500zł


Recommended Posts

Witam!

 

  • Zastosowanie komputera : Głównie gry komputerowe.
  • Maksymalna kwota : 3500 zł
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? : We wrześniu 2016.
  • Których części potrzebuję : Komputer będzie składany od podstaw, także wszystkich
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : Czas pokażę, ale na obecną chwilę nie myślę o tym
  • Rozdzielczość mojego monitora i model : Monitor będzie kupowany dopiero po zakupie komputera.
  • Specjalne wymagania : Zdaje sobie z tego sprawę, że komputer nie jest na lata ale oczekuje od niego, że przez najbliższe 3-4 lata gry będą na nim chodzić na solidnym poziomie
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : Brak
  • Własna propozycja zestawu : Znalazłem taki o to zestaw na forum https://www.morele.net/inventory/info/nnHud9/moje pytanie brzmi czy opłaca się coś w tym zmieniać mieszcząc się w granicy 3500 zł , czy ta oto propozycja jest wystarczająca. W linku nie ma podanej obudowy, także liczę na pomoc!
  • Inne :
Link to post
Share on other sites

Cześć, jako że mam podobne wymagania to się podepnę.

 

  • Zastosowanie komputera : Głównie gry komputerowe.
  • Maksymalna kwota : 3500(+/- 100) zł
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? : W najbliższym czasie.
  • Których części potrzebuję : Komputer od 0
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : Raczej nie.
  • Rozdzielczość mojego monitora i model : Monitor będzie kupowany dopiero po zakupie komputera.
  • Specjalne wymagania : Chciał bym pograć w najnowsze tytuły na przyzwoitym poziomie.
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : Brak
  • Własna propozycja zestawu : Moja propozycja https://www.morele.net/inventory/info/WM65Th/
  • Inne :
Link to post
Share on other sites

1 x Intel Core i5-6500 /3.2GHz, 6MB, LGA1151, BOX/
1 x MSI B150M Night Elf /intel B150, DDR4, LGA1151/
1 x Kingston 8GB (2x4GB) 2133MHz CL14 HyperX Fury Black
1 x Palit GeForce GTX1060 JetStream 6GB DDR5 192bit (1708/8000) http://www.esc.pl/images/icons/stock_icon2.png
1 x SilentiumPC Regnum RG1W (Pure Black, okno)
1 x Corsair CX450M 450W 120mm Bronze Semi-Modularny
1 x GoodRam Iridium PRO 240GB SATA3 (560/530MB/s)
3563zł
 
Wydajna i5 pod LGA 1151,
8GB RAM DDR4 o standardowym taktowaniu w Dual channel,
MOBO na B150 w formacie microATX z dobrym wyposażeniem w tym niezłym zintegrowanym układem audio w postaci ALC 1150,
Wydajne GPU GTX 1006 od Palita w wersji SJ z cichym i półpasywnym układem chłodzenia,
SSD 240GB na MLC z szybkim zapisem i 5 letnią gwarancją,
CASe wyposażony w spore okno, cover na PSU oraz w dwa 120mm wentylatory w standardzie,
Zasilacz na przetwornicy DC-DC z dużym zapasem mocy i 5 letnią gwarancją.
 
Można oczywiście zejść z płyty na H110, wrzucić RAM w jednej kości, do tego zejść na i5 6402P z niższym taktem o 100MHZ przy wszystkich rdzeniach czy zejść z PSU na jednostkę gorszą elektrycznie, ale nadal dobrą i wystarczającą
Wtedy Asus H110M-K /intel H110, DDR4, LGA1151/  /  Crucial 8GB 2133MHz CL15  / Intel Core i5-6402P /2.8GHz, 6MB, LGA1151, BOX/  /  SilentiumPC Regnum RG3 Pure Black (b/z)  /  Corsair VS 450W 120mm

 

Co do monitora LG 22MP58VQ-P na 22" FHD na panelu IPS z kompletem złącz cyfrowych lub dopłata 100zł do wersji 24".

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...