Skocz do zawartości

Galaxy S - problem przy rozmawianu,nie słychac drugiej osoby


Recommended Posts

Panowie ;)

 

Przyjaciółka ma taki problem z nim że kupiła niedawno i od samego początku takie cyrki że czesto jak rozmawia to zaraz problemy przy rozmowie że słychac druga osobe a jej już nie ( albo na odwrót )

 

Przewertowałem trochu różnych forum , w tym Forum.Android .com.pl

 

i jedyne co mi się nasuwa to aktualizacja softu

 

wyczytałem tez coś o tym by na czas rozmowy przełączyć telefon w tryb 2G zamiast 3G

 

Teraz mam pytanie - od zakupu mineło dopiero 2 dni i już raz telefon musieli wymieniac i dalej to samo ...

Gdzie można iśc zeby jej wgrali ten nowy soft ?

Telefon jest z sieci Orange a kupiony w MM w KrK

 

czy jak pójdzie do dobrego sklepu Orange to mają obowiązek jej to wgrac ? czy tez trzeba szukac serwisu SAMSUNG ?

 

Nie wiem czy w Media-Markt mają taką możliwość wgrania ( ale znając tych speców to raczej nie wiedza o co biega )

 

A może by iść do jakiegoś dobrego serwisu-komisu z telefonami i za opłatą by to wgrali ( myśle ze za 40zł to zrobią )

 

I czy wgranie nowszego Froyo rozwiąze ten problem ??

Link to post
Share on other sites

Jak zainstalujesz obojętnie jaką wersję to i tak wyskoczy okienko z aktualizacją Kiesa ;) . Jak wszystko będzie gotowe to trzeba będzie naładować w 100% baterię( z resztą program sam sprawdzi stan baterii) i potem w programie wyskoczy kolejny dymek tym razem z aktualizacją softu. Na szczęście przed aktualizacją program pyta czy chcesz zrobić kopię zapasową czyli : kontakty, fotki, muzyka, SMS'y itp. Potem program pobierze aktualizację z neta(czasem to trwa) i potem przystąpi do aktualizacji. Z resztą wszystko będzie napisane jak byk co trzeba będzie zrobić :D

 

EDIT: Albo po prostu idź do serwisu i poproś żeby Ci soft zaktualizowali i tyle :) . Pewnie bezpłatne to ściągnięcie pliku z neta chyba nic nie kosztuje. Najnowsza oficjalna wersja androida(wypuszczona tylko przez samsunga) to wersja 2.2.1(nie będzie jej w KIES). A z czasem wypuszczą wersję 2.3 Gingerbread ale już w KIES więc spoko ;)

Link to post
Share on other sites

Właśnie napisałem eska do niej i oddzwoniła i rozmawialiśmy trochu i jej powiedziałem co trzeba zrobić i przy okazji dowiedziałem sie na jakim sofcie siedzie

 

ANDROID 2.1.1 na takim w tej chwili jest

 

więc jej mówiłem że napisałem tu temat i żeby wgrać KIESA on on wyszuka , ściągnie i wgra nowszą aktualizacje

 

To co ma lepiej zrobić ? skoro mówisz ze w KIES nie bedzie tej 2.2.1 ? to ma iść do jakiegoś serwisu i tam jej to wgrają ? No tylko czy tak możliwe że telefon kupiony w MM a w jakims innym serwisie wgrają to ze free ??

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...