Skocz do zawartości

Recommended Posts

Prosiłbym o pomoc, bo mam problem z wyborem :wariat:

Wkrótce będę zmieniał telefon, i do wyboru (za 1 zł) dostałem (Orange):

 

1. Samsung i9000 GalaxyS

2. Sony Ericsson Xperia X10

3. HTC HD2

 

Wiele dobrego słyszałem o Androidzie i o nowym super ekranie AMOLED Samsunga, więc korci mnie w stronę pkt. 1.

Ale też zawsze chciałem mieć telefon z Windowsem (bezproblemowa synchronizacja danych, kontaktów, zadań - więc ten wybór (HTC) też biorę pod uwagę.

A Sony ? Miałem kilka ich telefonów (ostatnio katuje Satio) - więc wybór jeszcze trudniejszy :wariat:

 

Pomóżcie proszę :wariat:

Link to post
Share on other sites

Sam posiadam Galaxy S i jest super. Android rozwija się w zawrotnym tępie. HTC HD 2 z tego co wiem działa na windowsie 6.5 i nie można go zaktualizować do 7.0 więc kicha. A Xperia X10 to dobry telefon ale powiedziałbym, że jest o oczko niżej od samsunga i HD 2.

Najlepszy wybór z tych podanych to Samsung.

Link to post
Share on other sites

Lightning błagam ZAMILCZ!!!

 

SE x10 używałem przez ok tydzień. Musze powiedzieć że to bardzo przyjemny telefon. Zero zwiech itd. Duży wyświetlacz, który dobrze reaguje na dotyk, oraz multum możliwości

 

Z Galaxy S miałem styczność przez kilka godzin. Bardzo dobry telefon (czyt. lepszy od X10), ale jak już wiadomo obudowa jest kiepskiej jakości.

 

HTC nie używałem, więc się nie wypowiadam :wariat:

 

Zastanów się też nad Samsungiem Wave. Ma genialny wyświetlacz.

Link to post
Share on other sites

A jaka jest różnica w wyświetlaczu między Galaxy S a Wave poza wielkością?? Mam obydwa i nie widzę różnicy poza rozmiarem ekranów. Gdyby Wave miał Androida to byłby to super telefon ale BADA OS mimo, że nie jest zły to do pięt nie dorasta Androidowi, no i ilość przydatnych aplikacji czy nawet gier.

Link to post
Share on other sites

Pawle :wariat: Moja omnia 2 też na początku był ok ale co jakiś czas ma fochy i skrzypi od tylnej klapki, teraz skrzypi tylna klapka w jednym miejscu no i boczne ścianki ale bardzo mało

Po jakimś czasie się okaże, ponoć w Galaxy S jest ten sam plastik, chodzi mi o tej samej jakości

 

GreQonE ale też systemy nie są pisane na to urządzenie i mogą być problemy :P Ja tylko czekam aż na moja omnie zrobią androida nawet 2.1 ale żeby android i żeby śmigało :wariat:

Link to post
Share on other sites

Zgodzę się. Wcześniej użytkowałem Nokie E75, i tam jakość użytych materiałów była wyższa.

Ale jak na dwa dni użytkowania - nic nie trzeszczy, spasowanie bardzo dobre.

Nokia biję resztę pod względem wykonania, jednakże jeśli chodzi o podzespoły i oprogramowanie jest miliony lat świetlnych za resztą :wariat:. Wybór bardzo dobry, chodź można było brać HTC HD2, teraz i tak po ptokach.
Link to post
Share on other sites

Szkoda, ze wziales urzadzenie bez mozliwosci instalki 5 roznych systemow :[

A po kiedo wała mi 5 systemów, skoro telefon ma służyc do dzwonienia i obsługi @ ? :wariat:

 

Moja omnia 2 też na początku był ok ale co jakiś czas ma fochy i skrzypi od tylnej klapki,

Oby to za szybko nie nastąpiła. Kit z trzeszczeniem...ile ten telefon ma funkcji :wariat::P

 

Nokia biję resztę pod względem wykonania, jednakże jeśli chodzi o podzespoły i oprogramowanie jest miliony lat świetlnych za resztą

Zgoda. Miałem Communicatora 9300, potem E51, potem E75, po drodze na krótki czas E90 - wykonanie było klasą samą dla siebie. Co do oprogramowania - Symbian odgrzewany chyba na siłe.

Link to post
Share on other sites

Szkoda, ze wziales urzadzenie bez mozliwosci instalki 5 roznych systemow :P

A po kiedo wała mi 5 systemów, skoro telefon ma służyc do dzwonienia i obsługi @ ? :wariat:

Mozna wybrac ten ktory najbardziej odpowiada :wariat:

 

No i bardzo dobrze, że kupiłeś GalaxyS. Kupisz sobie jakąś fajną osłonkę na tył obudowy za 40 zeta i problem z jakością znika. Do tego niedługo wychodzi aktualizacja Androida 2.3 więc ogólnie cud miód i malinka :[

A hd2 ma juz 2.3 jakis czas :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...