Skocz do zawartości

Mdal of Honor jetsem Tier 1 czy Call of Duty Black Ops


Recommended Posts

Którą z tych gier bardziej opłaca się kupić chodzi mi tylko o multiplayer'a bo nie wiem w której grze lepszy, najbardziej interesują mnie pod tym względem bronie i ich moddingowanie .

Link to post
Share on other sites

Grałem w Bad Company a sing to porażka myślałem że oprócz tych fajnych przerywników bd wiecej broni a tu gó**o kompletna kicha dla mnie jeszcze ten dodatek mógł przebić ale nie bd wydawal 150 zł na BC 2 i dodatek wiec wezme CoD BO

Link to post
Share on other sites

w Bad Company 2 gra cała masa ludzi nie musisz się martwić o to :wariat: dodatek Vietnam jest niezależny i więc sie nie martw jego kupnem. W BC2 mam prawie 260 godzin, a dodatku nie kupiłem i nadal gram z kumplem a lista serwerów wynosi około 1500 :wariat: Jedyne czego brakuje mi w BC2 to wiecej małych mapek w stylu Oaza czy Port Arica które są bardziej nastawione na bezpośrenią walkę :wariat: Dlatego po tych 260h zaczynam się zastanawiać może nad kupnem właśnie Black Ops albo MW2 co myślicie która gra lepsza do multi BO czy MW2 na małe ale ciekawe mapy?

Link to post
Share on other sites

@midarktemp: mylisz się, vietnam nie jest niezależny bo wymaga podstawowej wersji BC2 :wariat:

 

 

chcesz kupić sobie grę to w tym przypadku tylko BC2, póki co Vietnam jest zbędny (za tą cenę)(jak stanieje to można będzie się o niego pokusić).

 

MoH MP ten sam silnik co BC2, tylko bardziej dopracowany (bardziej realistyczny wg mnie niż BC2).

 

COD BO, gdyby nie treyarch polecałbym ci tę grę i to bardzo, jednak w tym przypadku odradzam

 

 

By nie było że jestem stronniczy czy coś w tym stylu, posiadam każdą z tych gier i każdą uruchomiłem na maksymalnych detalach. Najwięcej przyjemności daja mi MoH i BC2 (w Vietnam jest nadespam i nie gram tam za często) a BO odeszło na półeczkę :wariat:

 

 

 

 

@dxh11: SP w MoH jest naprawdę super, jednak ludzie którzy się wzięli za niego skopali grę, gdyż nie potrafili zoptymalizować UENGINE. na szczęście za MP wzięło się DICE i stworzyli arcydzieło (no z błędami, ale jest ich coraz mniej bo cały czas gram)

Link to post
Share on other sites

Dlatego po tych 260h zaczynam się zastanawiać może nad kupnem właśnie Black Ops albo MW2 co myślicie która gra lepsza do multi BO czy MW2 na małe ale ciekawe mapy?

CoD 4 MW 1

 

MW2 nie ma dedyków i lagi są a black ops to jakaś porażka...

Link to post
Share on other sites

Dobra to zapyta w skrócie co lepiej brać Medala czy Bad Compay2 interesuje mnie tylko liczba roni i ich modyfikacje oraz poruszanie się pojazdami czy w MoH można latać heli?Można gdzies zobaczyc all modele broni w MoH MP?Bo na battlefildzie widziałem i też są całkiem niezłe!

Link to post
Share on other sites

DustEater z ta niezależnościa chodzilo mi o to, że dotatek Vietnam nie jest wymagany do gry tak jak np. dodatki do World of warcraft (za dużo w tej grze siedzę) ale masz rację :) Co do Cod wczoraj zakupiłem Black Ops za 109 zł :) i muszę powiedzieć, że jestem naprawde zachwycony ;) jak usiadłem do multi około 19 godziny tak skończyłem o 2 w nocy :D normalnie miałem syndrom Diablo czy WoW'a jeszcze jeden lvl masakra. Zmiany broni malowanie ich tworzenie własnego loga wybór celowników kurde ktoś napisał że BO to taki RPG wśród strzelanek i miał rację. Swoją droga mapki są świetne pełno w nich przejść, korytarzy, wnęk. Grafika na max też wygląda pięknie noo niepowiem naprawdę pozytywnie jestem zaskoczony ;)

Link to post
Share on other sites

Mdal of Honor to to coś jak Battlefield bad company 2 spore mapy czołgi kłady itp i bardziej kamperska gra

Cod black ops jest bardziej dynamiczny i lepiej nadaje się na ligi typu ESL i Clan Base

 

Ale black ops ma bardzo duże problemy z optymalizacją bo ja mam GTX 570 i Q9400 (4,0GHz) i mam czasem spadki do 70 FPS ;) to są uroki Treyarch z cpd world at war też było podobnie

 

Edit: I z tego co wiem to Mdal of Honor jest bardziej "bajerancki" i dużo bardziej szczegółowa grafika. Jeżeli jesteś nastawiony na grę w klanach i grać na ESL i CB to weź BO a jeżeli tak sobie pykasz na publicznych serwach to MoH

Link to post
Share on other sites

Szymek i o to właśnie mi chodziło co prawda zakupiłem wczoraj BC 2 ale mam pytanie bo gra bd używana ale czy mogę zacząć od 1 lvl bo tam już jest nabity 34Lvl a i mam dodatek Vietnam mam CD Key ale czy mogę go pobrać?Swoją drogą MoH miałem pożyczone nie pobrane!Jednak kumpel nie dał CD Keya czy loginu nie wiem grałem tylko w singla bo on nie wymaga CD Keya, mam nadzieje ze BC 2 Vietnam bd zaj*iste! ;) Ja po prostu uwielbiam gry z klimatem Vietnamu nie wiem czy ktoś pamięta Battlefield Vietnam? Żadna gra o tematyce Vietnamu nie była zbyt dobra by się przebić (nie licząc BO) może BC 2 Vietnam coś pokarze :jupi:Pochwała dla szyma thx mówi konkretnie a nie p******* jak inni ;)

Link to post
Share on other sites

Zamiast zakładać osobny temat, zapytam się tutaj.

Mam zamiar kupić BF:BC2, jako, że nie stać mnie aktualnie na sklepową, pudełkową wersję szukam czegoś na allegro. I chciałbym się dowiedzieć, co znaczy ten obrazek.

http://img13.allegroimg.pl/photos/oryginal/14/10/85/09/1410850960

Cos się kryje za "Limited Edition"? Czy po prostu tak gra się nazywa.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...