Skocz do zawartości

GTX 1070 jakiego producenta wybrać?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Kizys,

Recommended Posts

GeForce GTX 1070 wielkie porównanie niereferentów:

A co innego jak nie Palit, skoro ci bardziej "uznani" producenci są gorsi i drożsi, powiedz?
W porównaniu zabrakło Gainwarda i EVGA. Pierwszy to nieco gorszy Palit (ta sama firma, inna kolorystyka, inne wentylatory które nie kręcą się w przeciwne strony) a EVGA zawsze robiło dobre karty (aczkolwiek niekoniecznie ultra-ciche w porównaniu do innych, no i droższe).

Taki np. Asus (przez wielu uważany za super firmę i wgl) poraz kolejny z rzędu nie ma nawet chłodzenia pamięci...

Edytowane przez ReznoR
Link to post
Share on other sites

na polskim rynku w kazdym sklepiej masz do wyboru 12-16 producentow kart graficznych i kazdy zakup bedzie lepszy od kart graficznych Szrotlta to najslabsze wydajnosciowo jakosciowo produkty na rynku w tym tescie 8 kart testowanych na morele od ,,liptona,,najnizszy fps sposrod wszystkich testowanych modli zwroc uwage na wydajnosc w ,,tomb raider,, ONE SA WOLNIEJSZE OD REFERENCYJNEGO MODELU NVIDI ja bym sie pocial zyletkami jakbym wydal 2000zl+ za gtx1070 i w jakiejkolwiek grze mial mnie FPS niz refereant nvidi w pozostalych grach badziewia nie duzo lepsza ,,wydajnosc,, wzgledem funders edition 1070 rzedu 1-1,5fps

 

 

jak chcesz sobie obejrzec wiecej testow to zacznij szukac na zagranicznych portalach guru3d techpowerup tomshardware etc...a zauwazysz ze to najgorsze karty nie tylko w tym tescie na morele ale ogolnie z wszystkich dostepnych na swiecie

 

a osoby polecajace komukolwiek pality pogratulowac ja bym nikomu nie propnowal zakupu kart graficznych od palita najgorszemu wrogowi

 

//sianie herezji. 

//zresztą teraz zajrzałem w Twoją historię, co 27 postów dostajesz jakieś ostrzeżenie .... jak Ty się tu uchowałeś ? 

Edytowane przez kajtek.
Link to post
Share on other sites

Jak Ci nie przeszkadza stylistyka lub nie jesteś fanatykiem w tym temacie to jedyny słuszny wybór to Palit. Nigdy nie przemawiała za mną ta marka lecz dałem jej szanse i jest godna polecenia. Praktycznie niesłyszalna oraz przy mocnym OC nie wchodzą temperatury powyżej 70 C. Nawet fajnie kręci się na pewno o wiele lepiej niż na filmiku z morele.

Zawsze miałem MSI lecz tutaj umywa się jednoznacznie przyrównując do mojego starego gtx 970.

 

@UP

Kolego osobiście bym się pociął jakbym takie herezje pisał na forach. Najniższy FPS bo ma najniższe taktowanie podstawowe ? Co to za problem sobie pstryknąć 2 razy myszką i mieć 2025 na rdzeniu bez podnoszenia praktycznie power limit ? Nie chcę mówić, że można bawić się Voltami oraz całą resztę. Wciąż będzie chłodna i mało słyszalna przy maksymalnym katowaniu. Ciekawe czy reszta może tym pochwalić się.

 

PS. Nie doczytałem, że Twoim wyznacznikiem jest fps w tomb raider. Przemilczę resztę.

Edytowane przez rangerson
Link to post
Share on other sites

 

 

na morele od ,,liptona,,najnizszy fps sposrod wszystkich testowanych modli zwroc uwage na wydajnosc w ,,tomb raider,, ONE SA WOLNIEJSZE OD REFERENCYJNEGO MODELU NVIDI ja bym sie pocial zyletkami jakbym wydal 2000zl+ za gtx1070 i w jakiejkolwiek grze mial mnie FPS niz refereant nvidi w pozostalych grach badziewia nie duzo lepsza ,,wydajnosc,, wzgledem funders edition 1070 rzedu 1-1,5fps

 

I takie brednie rozlewają się później przez takich jak Ty. Przez takich, którzy nie potrafią interpretować testów, takich dla których "słupek" w wykresie jest wszystkim.

 

ASUS ROG StriX  - 1860 MHz Boost

G1 Gaming - 1822 MHz Boost

Inno 3D - 1822 MHz Boost

MSI Armor - 1746 MHz Boost

Gaming X - 1797 MHz Boost

GameRock - 1746 MHz Boost

JetStream - 1683 MHz Boost

AMP - 1797 MHz Boost

 

Referent Boost Clock Actual 1683 MHz

 

 

 

jak chcesz sobie obejrzec wiecej testow to zacznij szukac na zagranicznych portalach guru3d techpowerup tomshardware

 

https://www.techpowerup.com/reviews/Palit/GeForce_GTX_1080_GameRock/30.html

http://www.guru3d.com/articles_pages/palit_geforce_gtx_1080_gamerock_premium_edition_g_panel_review,40.html

 

I tak dalej i tak dalej. Piszesz pierdoły i tyle w temacie. 

Link to post
Share on other sites

@UP

Bierz co chcesz. Każdy wybór będzie dobry.

Palit to bezpieczna opcja. Najbardziej polecana grafika. Ludzie odradzają Palita na wzgląd na stare czasy lecz podejrzewam, że nie są doinformowani i nie zdają sobie sprawy jaka jest aktualna kondycja owego producenta.

Tak po za tym jak czujesz, że chcesz mieć EVGA to bieri.

Jedynie mogę odradzić gigabyte chyba, że lubisz straszyć sąsiadów nadchodzącym tornadem.

Edytowane przez rangerson
Link to post
Share on other sites

@UP

Bierz co chcesz. Każdy wybór będzie dobry.

Palit to bezpieczna opcja. Najbardziej polecana grafika. Ludzie odradzają Palita na wzgląd na stare czasy lecz podejrzewam, że nie są doinformowani i nie zdają sobie sprawy jaka jest aktualna kondycja owego producenta.

Tak po za tym jak czujesz, że chcesz mieć EVGA to bieri.

Jedynie mogę odradzić gigabyte chyba, że lubisz straszyć sąsiadów nadchodzącym tornadem.

Czy palit czy evga, jest mi to obojętne :) Zależy mi na solidnej i cichej konstrukcji więc gigabyte odpadał od początku 

Link to post
Share on other sites

Czy palit czy evga, jest mi to obojętne :) Zależy mi na solidnej i cichej konstrukcji więc gigabyte odpadał od początku 

Palit w tej wersji http://techplanet.pl/produkty/karty-graficzne/palit-geforce-gtx1070-oc-super-jetstream-8gb-ddr5256bit-dvihdmidp,69497.html ma dłuższą gwarancję i wyższe taktowanie w porównaniu do EVGA. Więc będzie lepszy... Co do głośności to porównywalna, obecnie Gigabyte tylko odstaje pod tym względem.

Link to post
Share on other sites

Ewentualnie http://techplanet.pl/produkty/karty-graficzne/palit-geforce-gtx1070-gamerock-8gb-ddr5256bit-dvihdmidp,69461.html

Jest to trochę lepsza wersja ma dual bios oraz jak powszechnie piszą ma na start większe możliwości OC lecz możesz to zmienić wgrywając bios od tej wersji do podanego przez kolegę wyżej Palita SJS.

Edytowane przez rangerson
Link to post
Share on other sites

@UP

Bierz co chcesz. Każdy wybór będzie dobry.

Palit to bezpieczna opcja. Najbardziej polecana grafika. Ludzie odradzają Palita na wzgląd na stare czasy lecz podejrzewam, że nie są doinformowani i nie zdają sobie sprawy jaka jest aktualna kondycja owego producenta.

Tak po za tym jak czujesz, że chcesz mieć EVGA to bieri.

Jedynie mogę odradzić gigabyte chyba, że lubisz straszyć sąsiadów nadchodzącym tornadem.

Brednie i jeszcze raz brednie!

Miałeś/masz 1060 od Gigabyte że piszesz takie rzeczy???

Karta jest cicha gdy gram w cokolwiek na ultra w FHD...

Link to post
Share on other sites

Tutaj jest temat o gtx 1070 i tego trzymajmy się. Proszę na przyszłość o ogładę.Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Przepraszam,faktycznie o 1070...w takim razie nie polecam.

Pisałem akurat odpowiedzi w kilku tematach i się zamotałem :/

Zwracam honor i pozdrawiam :)

Edytowane przez SUPERKLIKACZ
Link to post
Share on other sites

 

GeForce GTX 1070 wielkie porównanie niereferentów:

 

A co innego jak nie Palit, skoro ci bardziej "uznani" producenci są gorsi i drożsi, powiedz?

W porównaniu zabrakło Gainwarda i EVGA. Pierwszy to nieco gorszy Palit (ta sama firma, inna kolorystyka, inne wentylatory które nie kręcą się w przeciwne strony) a EVGA zawsze robiło dobre karty (aczkolwiek niekoniecznie ultra-ciche w porównaniu do innych, no i droższe).

 

Taki np. Asus (przez wielu uważany za super firmę i wgl) poraz kolejny z rzędu nie ma nawet chłodzenia pamięci...

 

 

Ale i tak na koniec wymienił Asusa jako polecanego ;P

Ostatecznie ten brak chłodzenia nie ma żadnego znaczenia, karta nie grzeje się bardziej od konkurencji, ma dobre osiągi. Po prostu postawili na chłodzenie całej karty a nie poszczególnych elementów.

 

 

//e

Nie cytuj całych postów 

Edytowane przez dodo
Link to post
Share on other sites

A gdzie tam.
Popatrz sobie jak wygląda jego chłodzenie.
http://www.kitguru.net/wp-content/uploads/2016/06/L1000184.jpg
Masz na rdzeniu 5 heatpipe'ów, z czego z samym rdzeniem styka się 2,5.
Postawili ewidentnie na wygląd niż na przemyślenie.

Dla porównania Palit GameRock GTX1070:
https://tweakers.net/ext/f/rvcWaMtfMBw14rFntxhqY1ZR/full.jpg

To samo co GTX1080:
https://www.techpowerup.com/reviews/Palit/GeForce_GTX_1080_GameRock/images/cooler2.jpg

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Zabraniają bezpośredniego linkowania, a ja nie mogłem edytować.

W każdym razie ostatnie zdjęcie na dole po prawej: http://www.kitguru.net/components/graphic-cards/zardon/asus-republic-of-gamers-strix-gtx-1070-aura-rgb-oc/2/

Link to post
Share on other sites

 

 

Brednie i jeszcze raz brednie! Miałeś/masz 1060 od Gigabyte że piszesz takie rzeczy??? Karta jest cicha gdy gram w cokolwiek na ultra w FHD...
 

 

Co byś nie napisał to aktualnie chłodzenie w gigabyte jest najgłośniejsze.

 

Niby jest to różnica rzędu 1-2 db ale w przypadku dźwięku jest to BARDZO dużo.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...