Skocz do zawartości

GTX 1060


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Letrix,

Recommended Posts

ASUSa nie kupujcie bo nie warto. Słabe chłodzenie na pamięciach. Różnice między EVGA, Palit, MSI, Zotac są tak małe że kierujcie cię ceną i wyglądem.

 

Nie ma znaczenia ta pamieć, sama karta ma dobre osiągi i nie grzeje się bardziej od konkurencji.

A co do tej wersji z łożyskowym wentylatorem, to jeszcze nie widziałem żeby ktoś narzekał.

Link to post
Share on other sites

Ok spk.

Sprawdzałeś może fps w jakis grach? Chciałem wiedzieć jak współpracuje z tym procesorem który masz :)

Przy moim procku Doom w FHD na ultra śmiga w 120-140 fpsach,overwatch też ponad 100,ostatni Batman 80-90,Gta V około 100,Dying Light od 70-90...

Jednym słowem polecam

Link to post
Share on other sites

Ktoś tu pytał o Gigabyte G1,powiem tylko tyle że wg mnie udana karta,nie mam się do czego przyczepić.

Jeśli ktoś twierdzi że to "suszarka" tzn. głośna,to ja w takim razie idę do laryngologa bo chyba coś ze słuchem nie tak,

fakt że nie jest kartą "mega cichą" to zależy kto jak to rozumie,ale w grach typu GTA 5 itp. słyszę tylko najbardziej zasilacz,potem Fortisa,co do temp. to np. w GTA 5 51st. max. (obroty na auto) wydajności chyba nie muszę opisywać,w porównaniu z byłym GTX-em 970 którego też miałem okazję testować,jest różnica,nie jakaś "przepaść" między nimi,ale jest.

Ogólni karta na+,nie wiem jak te inne modele 1060,zapewne tak samo dobre jak ten G1,ja kierowałem się tym,że była w dostępna w sklepie blisko mnie (komputronik) no i jakoś miałem parę "Gigusiów" które były o.k.

Jak ktoś ze śląska,a chciał by zobaczyć jak to wygląda w "realu" to zapraszam.

Link to post
Share on other sites

Tu bym bardziej się kierował ceną i szukał gdzie obecnie jest najkorzystniej,w jakim sklepie i jaką ma reputację sklep,

ale to już sam sobie sprawdzisz,najlepiej gdzieś po blisku w razie "draki".Moze warto sprawdzić które mają plomby a które nie,

tzn. jak byś chciał pastę po roku,czy dwóch wymienić nie tracąc gw. oczywiście jak by była taka potrzeba.

Link to post
Share on other sites

Proszę o sprecyzowanie pytania!

1. Na jakich detalach i rozdziałace :)

2. Za ile kupiłeś kartę graficzną. 

 

Obecnie w komputronik różnica między G1 gaming,a MSI gaming X to 50 zł. Chyba się jednak na MSI zdecyduje mimo tego, że G1, to dobry produkt :)

Link to post
Share on other sites

1. Na jakich detalach i rozdziałace :)

2. Za ile kupiłeś kartę graficzną.

 

Obecnie w komputronik różnica między G1 gaming,a MSI gaming X to 50 zł. Chyba się jednak na MSI zdecyduje mimo tego, że G1, to dobry produkt :)

1. Detale na maximum full HD

2. 1430zł

3. :)

Link to post
Share on other sites

Letrix praktycznie to z każdej będziesz zadowolony,ja jak bym miał wybór jeszcze raz to coś od MSI lub obecnego Gigabyta,

wtedy MSI nie mieli na stanie,nawet chyba na zamówienie nie było,ale na tego G1 nie narzekam.

Dziś trochę się "bawiłem"  przy OC,no i tak to w wygląda http://www.3dmark.com/3dm/13990001

Mnie te cyferki raczej nie interesują,bo w grach to inaczej wygląda,wiem jak było z GTX-em 770 a GTX 950

w takich testach różnica na korzyść oczywiście 770,ale w grach prawie na równo wypadały.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...