Skocz do zawartości

GTX 1060


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Letrix,

Recommended Posts

Witam,

W ciągu najbliższych dni / tygodnia, planuję kupić nową kartę graficzną - GTX 1060. Jednak nie wiem, którą wersję autorską wybrać. Mój faworyt to ASUS GeForce GTX 1060 Dual ze względu na jego stosunkowo mniejszą cenę.

 

Mój sprzęt:

CPU - Intel Core i5-4440
GPU - Gigabyte GTX 750Ti
Płyta główna - MSI H81M-E33
RAM - Corsair 8 GB
Zasilacz - SilentiumPC Vero L1 600W
Dysk twardy - 1 TB

 

Pozdrawiam i proszę o pomoc w wyborze :)

 

 

Link to post
Share on other sites

Jak już dual jest za 1400,to wolałbym już dołożyć 39zł i kupić tą... http://www.gral.pl/Gigabyte+GTX+1060+6GB+G1+Gaming_081.html

Sam mam taką i polecam!

Cewki:cisza

Wiatraki: idle niesłyszalne / stress troche się rozkręcają,ale i tak są bardzo ciche

Temperatura: Najwyższa jaką zaobserwowałem to 56 stopni przy Froza Motorsport 1920x1080 na ultra.

Link to post
Share on other sites

ASUS przepłacony, za dużo marketingu, słabo wypadł w testach

 

Palit teraz zaczyna na poważnie konkurować, jest cichy, chłodny i ma dobrą cenę,

 

szkoda że słaba dostępność (jak narazie)

Link to post
Share on other sites

Czytaj mój post powyżej...

Czytałem :) Czytałem też że asus jest najmocniejszą i najcichszą wersją ze wszystkich 1060, a chłodzenie ma takie jak w 1080. Ściema, czy prawda? Znajomy kupił tą samą wersję co Ty, g1 gaming i temperaturę osiągnął 65 st. na karcie i TDP 75% :) 

Link to post
Share on other sites

G1 Gaming jak dla mnie też byłbym bardzo dobrą propozycją, co reszta z Was o nim myśli?

MSI raczej nie kupię - 1500 zł

Ktoś wie kiedy mogą spaść te premierowe ceny?

 

Jeżeli Ci nie przeszkadza sklep, to na techplanet masz Palit JetStream za 1400, dual fan za 1300.

Link to post
Share on other sites

Kup Palita, jutro będzie kolejna dostawa na sklepy. W texhplanet wyprzedali w kilka godzin. Jutro również powinien być w esc tak mi odpisali.

 

Sklep od którego kupiłem dziś palita też sprzedał wszystko w 1 Dzień. Jutro kolejna dostawa. Z allegro 1400.

Edytowane przez Polopiryn
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...