Skocz do zawartości

OCZ - Gwarancja, gdzie wysłać ?


Recommended Posts

Cześć mam pytanie, mam zepsuty zasilacz OCZ 500W.

Mam na niego kartę gwarancyjną i chcę go wysłać do reklamacji. Tylko nie wiem gdzie znajdują się takowe sklepy czy tam jakieś firmy czy co tam ;)

 

Jeżeli ktoś wie i miał jakieś styczności z tym to proszę o pomoc :)

 

pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Hmm a sklep nie może tego zrobić za Ciebie? Jak byś dobrze pogadał :) czego sie boisz, masz google translator, mi on tłumaczył jak pisałem do CoolerMaster'a co prawda nie tłumaczył rewelacyjnie ale gościu co Odp ( jakiś miły bo przedstawił sie i pisał mi po Imieniu, musiał podać podczas wysyłania e-mail ;) ) wiedział o co chodzi i odpowiedział tak jak chciałem ;)

Link to post
Share on other sites

Mogę wysłać zobaczcie co google tłumacz ogarnął ;)

 

Hi I am writing from the Polish. My name is Sebastian I have a question, in my country there is no sitting OCZ, and I have a problem I broke your brand power supply, OCZ StealthXStream 500W! I have a warranty for it. Only I have no idea where to send it. Thanks in advance for the information.

 

Yours!

 

Nie będzie wiochy? ;)

Link to post
Share on other sites

bez Google Translator ci powiem co tu pisze ;)

 

Cześć piszę(jestem z Polski? ) z Polski. Mam na imię Sebastian mam pytanie, w moim kraju nie ma siedziby OCZ, i mam problem zepsutego zasilacza marki OCZ StealthXStream 500W! Mam na niego gwarancję. Tylko nie wiem gdzie go wysłać. Z góry dzięki za informacje.

 

Pozdrawiam!

 

Na pewno beda wiedzieć o co chodzi, dopisz jeszcze ze sklep kazał ci wysłać bezpośrednio do producenta oraz by dali ci dane do wysyłki ;)

Link to post
Share on other sites

DomiHD2 - Ok dzięki ;) Ja trochę znam angielski ale nie czuję się na siłach by sam pisać :P

 

Dopiszę to jeszcze i wysyłam do nich Emaila.

 

EDIT: Jeżeli ktoś ogarnie ich stronę byłbym wdzięczny za podanie mi emaila tam bo za dużo tam tego jest nic nie kumam ;)

Link to post
Share on other sites

http://www.ocztechnology.com/support/warranty/

Ogólne informacje nt. gwarancji OCZ.

 

http://www.ocztechnology.com/support/customer-faqs/

FAQ

 

Na początek musisz sobie wygenerować numer RMA:

http://www.ocztechnology.com/NewTicket.html

Później wysyłasz zasilacz do Holandii (dokładny adres podany jest w połowie ww. strony).

Link to post
Share on other sites

kubbak - Tak wiem to, ale zasilacz kosztował mnie 200 zł z przesyłką. Jeżeli wyślę do nich zasilacz, 80-100 zł przesyłka. Jeszcze pewnie OCZ będzie kazał mi pokryć koszty przesyłki z powrotem czyli następny 80-100zł. Czyli wyjdę na zero, a jeszcze jak by się okazało że nie naprawią bo wymyślą sobie że to z mojej winy. To będę na stracie. ;)

Link to post
Share on other sites

Lukaszbass - Tak wiem te zasilacze są objęte takim czymś że wymieniają na nowe. Ciekawe ile w tym prawdy, zresztą nawet jak naprawią to koszty przesyłki to wyjdę na zero. A ten OCZ to też żaden fajny, głośny strasznie, wolałbym inny kupić ;)

Ja to wiem a skad bo mi 23 grudnia padl ocz sxs 600 wiec nie obce mi to tyle ze ja go kupilem z allegro i nie bylo problemu z gwara
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...