Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam czy moglibyście mi polecić jakieś gry pod ten komputer?:

 
System Operacyjny- Windows 7 Ultimate 32-bit
CPU- Intel Pentium E5200 @ 2.50GHz
RAM- 4,00GB 2-Kanałowy DDR2 @ 399MHz
Płyta Główna- Gigabyte Technology Co. Ltd. G31M-S2L
Grafika- 512MB NVIDIA GeForce 210

 

Co do gier jakie preferuje to z wszystkich gatunków nie lubię tylko gier strategicznych :D

Będę wdzięczny za sensowne odpowiedzi i z góry dziękuje ;)

Link to post
Share on other sites

Hmm no zalezy co lubisz ciezko tak strzelac grami, moze odpal sobie jakiegos starego CoDa, HoMM (choc mowiles ze nie lubisz strategii), Need for Speeda, nawet klasyczne GTA VC... Jest sporo klasyków ktore mozesz odpalic sporo ludzi czesto wraca do nich bo kiedys gry mialy swoj klimat

Link to post
Share on other sites

Hmm no zalezy co lubisz ciezko tak strzelac grami, moze odpal sobie jakiegos starego CoDa, HoMM (choc mowiles ze nie lubisz strategii), Need for Speeda, nawet klasyczne GTA VC... Jest sporo klasyków ktore mozesz odpalic sporo ludzi czesto wraca do nich bo kiedys gry mialy swoj klimat

Klasyczne gry już raczej przegrałem (pewnie nie wszystkie) liczyłem na to że ludzie podadzą jakieś gry z tego lub poprzedniego roku które nie mają za dużych wymagań znalazłem pare takich gier jak na przykład: The Escapists, Basement, RimWorld, Factorio

ale takich gier pewnie jest więcej tylko nie potrafię ich znaleźć i liczę na pomoc ludzi z tego forum ;d 

Link to post
Share on other sites

A grałeś w Limbo? Polecam.

A dodatkowo to razem z win 8/8.1/10 miałbyś dostęp do całej bazy gier w sklepie windowsa (spora część darmowa) które są optymalizowane pod tablety z windowsem wić na pewno ci pójdą

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Może poszukaj czegoś online? Teraz już minął ten wielki boom na gry przeglądarkowe i powstają raczej fajne tytuły, możesz pomyśleć nad np https://stellarark.net/ tematyka kosmosu, tylko nie mylcie z kolejnym klonem ogame, bo to zupełnie inna gra. Według mnie nawet lepsza. Polecam zarejestrować się z mojego linku http://stellarark.net/index.php?rejestracja&r=499 wtedy dostanę bonusy :D

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...