Skocz do zawartości

spadki fpsów najprawdopodobniej przez temperature


Recommended Posts

Witam, otóż mam problem z chwilowymi spadkami fpsów, czyli gram np. w Counter-strike wszystko śmiga i nagle mam spadek fpsów do 20-30 na jakies 5-10 sekund. Po tym czasie wszystko wraca do normy na jakiś czas, po czym znowu wraca. Z tą grą akurat sobie poradziłem bo przy jej starcie włączam koligację i odznaczam jeden z 2 do wyboru CPU. Niestety problem nasila się w innych grach np. Colin McRae DiRT. Sposób z koligacją nie pomaga.. Na dole zamieszczam screen ze speedfana zrobionego w stresie kompa.. Pomocy

 

screen:

http://img189.imageshack.us/my.php?imag ... 091047.jpg

 

Komputer:

procesor:AMD Athlon 64 X2 Dual Core 5000+

Płyta Główna: Asus M2N-VM HDMI

Karta graf: GForce 8600 GT

pamięć ram: 2gb kingston

zasilacz: FEEL 3 400ATX 400W

Link to post
Share on other sites

Zmierz napięcia zasialcza miernikiem, bo soft pokazuje aż 12,7v na linii 12v.

 

Same temperatury nie są aż tak wysokie żeby były spadki fpsów, to jest w każdej grze?

 

Zainstalwoałeś łatkę do Athlona x2? bo były jakieś jazdy z dwurdzeniówkami AMD.

Link to post
Share on other sites

jednak nie jest dobrze, wiadomo po zainstalowaniu tej łatki nie moge już ustawić koligacji bo sprawdzałem ale w colin mcrae dalej są spadki fps i wtedy przyśpiesza gra na ułamki sekund i działa normalnie, spada-przyśpiesza-normalnie. Kompletnie nie mam pojęcia o co chodzi może jednak cos z temp?

Link to post
Share on other sites

Przed formatem było tak samo, po formacie również więc?

 

dodam też, że po przeinstalowaniu sterowników do karty graf. wszystko tak samo, nie wiem może ściągnę jakiś nowy sterownik do procesora?

 

i nic, nowe stery amd dual core optimizer, zmiany w rejestrze, łatki od MS nic nie przynosi rezultatów

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...