Skocz do zawartości

Problem z Killing Floor na HD4850


Recommended Posts

Witam !

Mam grafe ATI HD gigabyte 4850 1gb silent (temp podczas grania ok 51*C)

gram w rozdzielczosci maxymalnej 1920x1080 i wszystkie upiekszacze są włączone gra się nic nie zacine tylko nie moge włączyc HDR jest tylko hdr bloom ( z koleji tego nie moge wylaczyc)

co bym nie robil to i tak ustawienia wracaja tak jak były.

włącze dynamiczne oświetlenie klikam wróć i włączam gre jakąś mape i widać jakby przez 1sek byl o to dynamiczne oswietlenie a po chwili znika.

 

I te ustawienie jest ciagle nieruchome czy recznie ustawiam własne czy wybieram z wielu trybów: srednie wysokie najwyzsze itd.

 

co zrobić coejst tego przyczyną ? sterowniki do karty sciąghnalem jakis tydzien temu najnowsze jakie byly.

Link to post
Share on other sites

dodam że gdy ustawię automatyczne ustawienia na najwyzsze to wszystkie upiekszacze są włączone przez gre jedynie odznaczone jest "wymuszanie zrzutów FSAA" i gdy włączam jakąś mape obraz jest naprawde ładny i super podświetlony po czym znowu wraca do normalnego a automatycznie ustawienia > najwyższe których ruszyć się nie da jakoś same wyłączaja DYNAMICZNE OŚWIETLENIE(hdr) i WŁĄCZAJĄ wymuszanie zrzutów fsaa

Link to post
Share on other sites

Witaj. Miałem coś podobnego na moim HD 4870... :P

A więc:

#1 Na wszelki na Steam-ie sprawdź spójność plików w zakładce właściwość KF

#2 Jakie masz stery do grafy?

#3 Polecam Ci włączyć synchronizację pionowa bo jeśli chcesz włączyć dynamiczne światła (tak naprawdę to tylko kilka miejsc na mapie w których widać różnice głownie to światła na ścianach) to bez niej nie dasz rady na niektórych mapach przy 100FPS zwłaszcza BioLab... ;);)

#4 Wejdź do folderu z gra (tak to u mnie wygląda F:\Gierki\Steam\steamapps\common\killingfloor\System) w folderze System usuń plik KillingFloor.ini po czym wejdź do gry tak żebyś widział tylko menu i od razu wyjdź.

#5 Teraz powinieneś móc wszystko ustawić jak tylko zapragniesz. 8-):)

Link to post
Share on other sites

włączyłem synchronizacje pionową i potrójne buforowanie ( jakas opcja ktora przyspiesza synch.)

zaznaczam WŁASNE w ustawieniach i w sumie te rozwyjane listy moge zmieniać zmienić sobie antyA i filtrowanie i wszystkie te opcje z rozwijanych ale dynamicznego oświetlenia , efektu bloom ruszyć nie moge zaznacze ejst ok wyjde z ustawien wejde znowu i juz jest inaczej.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...