Skocz do zawartości

Recommended Posts

Budżet : 450~500zł

Czego potrzebujesz? : Głośniki 2.0

Przeznaczenie : Muzyka,filmy,gry w tej kolejności

Źródło : Audiotrak prodigy cube black edition
Oczekiwania : Wejście słuchawkowe w kolumnie, barwa najlepiej naturalna, ewentualnie ciepła.
 

Witam, poszukuje głośników 2.0 do 500zł z wejściem mini-jack. Źródłem jest karta zewnętrzna prodigy cube do której podłącze głośniki.

Częściej będę korzystał z słuchawek nausznych, dlatego z wygody zależy mi na wejściu mini-jack w jednej z kolumn.

Osobiście trochę szperałem, po kilku sklepach. Niestety nie znalazłem nic wartego uwagi z wejściem na słuchawki. Logitechy i creative itp. pierdziawki nie wchodzą w grę.  Znacie jakieś spełniające kryteria głośniki 2.0 w zakładanym budżecie? Z góry dziękuję za pomoc

Link to post
Share on other sites

Znam trzy takie konstrukcje z wyjściem słuchawkowym:

 

1. http://allegro.pl/m-audio-studiophile-av40-para-transport-gratis-i6346298372.html

 

2. http://allegro.pl/m-audio-studiophile-av32-monitory-studyjne-para-i6358783119.html

 

3. http://allegro.pl/glosniki-2-0-sven-stream-mega-r-120w-bi-amp-i6096248752.html

 

A nawet więcej: Alesis Elevate 5, Mackie CR4 i już trochę drożej - Behringer MS40.

 

Wytłumacz mi tylko jedno: skoro w Prodigy Cube jest dedykowane wyjście na słuchawki i to ze wzmacniaczem, to po co Ci takie dodatkowe wyjście w głośnikach?

Link to post
Share on other sites

Ale po co Ci to złącze? Pominiesz wtedy wzmak w Cube. A tak Cube na biurku, do niego słuchawki a chinchami głośniki. Gdzie tu problem?

Racja, nie pomyślałem o tym w pierwszej chwili, leci plusik. Ok to, w takim wypadku nie potrzebuje już złącza słuchawkowego w kolumnach. Więc jakie głośniki byście mi polecili? Głośniki będą stały na biurku, pomieszczenie około 15m2.

Link to post
Share on other sites

Posiadam od jakiegoś roku może trochę więcej w pokoju o podobnym metrażu edifiery r2600 i jak dla mnie są świetne. Tyle, że cena ich jest teraz 650~ :o A kupowałem to były bodaj za 500 ~ ? To może jedifier r1600tiii ? Też się nad nimi zastanawiałem :)

Edytowane przez axiks
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

No cena ich troszkę podskoczyła, kiedyś miałem okazje kupić r2600 lecz w tamtym momencie zdecydowałem się na Solo 6c. Bardzo fajny sprzęt, ale moim zdaniem były za duże jako głośniki do kompa, które mają stać na biurku. Potem długo nie miałem żadnych głośników do teraz.

 

Już jestem po zakupach i wybór padł na r1600T III, sprzęt ładny, gra przyzwoicie tylko ta cena ;) Jeśli ktoś poszukuje głośników do komputera, które nie zajmują dużo miejsca to szczerze polecam  :D 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...