Skocz do zawartości

sluchawki hyperx drone czy moze jakies inne


Recommended Posts

1. Tak jak w teamcie mam pytanie do sluchawek hyperx drone czy je jktos mial i jak sie sprawuja jesli sa jakies lepsze od nich tak do max 200zl to jakie.

2. Moj budzet to ok 180 zl chcialbym je przeznaczyc na sluchawki do gry w csa mialem superluxy i chce cos nowego jak narazie nwm czy moze dolozyc i kupic sluchawki za 300zl czyli hyperx cloud

 

Link to post
Share on other sites

Gdzieś od 2 lat traktuję rynek globalnie :) Mówię o słuchawkach, które każdy może kupić.

 

Nie lubię używać sformułowań "nie ma lepszych", bo nasza wiedza ogranicza się do tych poznanych modeli. Do niedawna właśnie chyba Superluxy były dla mnie najlepszą pozycją 100-150zł.

 

Od kiedy posłuchałem V2 to dziwię się, jak tak dobre słuchawki mogą być tak nieznane. Ciekawe ile jeszcze takich modeli istnieje? :)

Edytowane przez FeX
Link to post
Share on other sites

no o to mi chodziło, że jak dla mnie

 

co to traktowania rynku globalnie, zazwyczaj nie jest to problem, ale większość ludzi odstrasza odsyłanie na gwarancję sprzętu, który nie ma serwisu w Polsce :)

 

a propos nieznanych słuchawek, od kiedy Chińczycy wzięli się poważniej za produkcję sprzętu to myślę, że sporo jest takich modeli :)

 

Wracając do tematu, jeśli autorowi jest nie straszne kupowanie w chinach to chyba Somic v2, a jeśli z Polski to lepiej będzie dozbierać jednak do HyperX Cloud, sam je posiadam i w csie robią robotę :)

Link to post
Share on other sites

mialem 2 pary evo i te czerwone niepamietam jak one maja chyba 686hd czy cos takiego to te 1 to mi sie sluchawka popsula bo jak lezalem to chyba zamocno przyciskalem glosnik i sie 1 zepsula 2 jakie mialem to te evo to sie wkurzylem i rzucilem nimi o podloge i kabel mi sie odczepil od sluchawek.

+ jakie byly w tych sluchawkach to wlasnie dzwiek bo slyszalem duzo lecz ogladajac profesjonalana scene to widzialem ze w tych hyperxach slyszeli chyba wiecej niz ja dlatego teraz chce sobie kupic takie sluchawki zeby byly mocne mialy dobry dzwiek nie chodzi mi o bass tylko wlasnie mysle ze jak dla mnie jak jest malo basu to jest lepiej 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...