Skocz do zawartości

Jaki wybrać telefon, aby działał płynnie przez 2/3 lata?


Recommended Posts

Witam. Przymierzam się do zamiany mojego telefonu - HTC ONE M7. Telefon super mi służył przez 2,5 roku. Wybierając teraz telefon oczekuję dokładnie tego samego - żeby służył mi tak super przez podobny czas. Chciałbym sobie coś odmienić stąd zastanawiam się nad Samsungiem Galxay S6, a iPhonem 6 (lub 6s, tyle że musiałbym poczekać do premiery 7 żeby trochę telefon staniał). Jeśli chodzi o tych producentów, co lepiej wybrać? S7 odpada ponieważ nie widzę dużej innowacyjności w porównaniu z 6, a cena dużo wyższa. Pozd.


PS. Jestem nastawiony bardziej na Samsunga, odpowiada mi jakoś wykonania i design, a także cena. Mam wątpliwości czy kupując go teraz mogę być spokojny o płynność działania za 2/3 lata. Co sądzicie? Nigdy nie miałem Samsunga stąd moje pytanie o tego flagowca. Nie zależy mi na grach, tylko: rozmowy, smsy, internet i aplikacjie biurowe, dokumenty, mail.

Edytowane przez kubaset97
Link to post
Share on other sites

W co wg Was lepiej zainwestować? Kupić za 1889 zł Samsunga Galaxy S6 32 GB lub od znajomego kupić nowego iPhone 6s za 2450 lecz wersja 16 GB. Który telefon do pracy biurowej i zdjęc? Nie będę miał żadnych gier, tylko aplikacje i zdjęcia, dokumenty. Jak to jest z aplikacjami od Apple np. Pages? Wiem że są preinstalowane na iPhonach > 64 GB, można je za darmo ściagnąć na wersję 16 GB? 

Link to post
Share on other sites

 

 

Kupić za 1889 zł Samsunga Galaxy S6 32 GB

Serio? S6 można kupić za ok 1300-400 na olx/allegro

 

 

iPhone 6s za 2450 lecz wersja 16 GB

I przez te 3 lata ok 10 GB pamięci Ci wystarczy?

 

 Zobacz P9/G5/V10/X STYLE/NEXUS 6P/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...